Tehumardi rallil osalenutele toimub kokkutulek

Tänavu möödub 20 aastat viimasest Tehumardi nime kandnud autorallist Saaremaal. Selleks puhuks kutsub võistluse kauaaegne eestvedaja Slavik-Sander Bõstrov sel rallil osalenuid taas kokku saama.

“Juuni algul sai info üles, et kokkusaamist planeerime,” ütles Slavik-Sander Bõstrov 25. augustil Salme vallas Tehumardi kämpingus toimuva ürituse kohta. “Selle aja jooksul on helistatud ja uuritud, aga praegu ei tea öelda, kes tulijad on. Minuga on sel teemal suhelnud ca 30 inimest, kuid paljudel on suveplaanid juba tehtud.”

Bõstrov lisas, et tegevuskava kõigi I–XXV Tehumardi rallil startinute jaoks praegu väga konkreetselt paigas veel ei ole. “Ajakava – mis kell, kuidas, mismoodi, kui pikalt jne – sõltub tulijate huvist ja aktiivsusest,” lausus ta. “Kõik tahavad valmis produkti, aga meil on esialgu põhiline eesmärk ärgitada neid “vanakesi” kokku tulema.”

Tehumardi rallil osalenute kokkutuleku initsiaator ütles, et eesmärk ei olegi niivõrd just tänavu kohale saada palju rahvast, pigem on plaanis moodustada initsiatiivgrupp, kes hakkaks siis edasi toimetama.
“Tahaks tasakesi alustada. Eesmärk oleks alguses, et rahvas teeks aktiivselt ettepanekuid, missuguseks see kokkusaamine võiks järgmistel aastatel kujuneda. Tahaks üritust teha siiski selle baasil, et võidu ei kihuta, mis ei tähenda, et vigursõit ei võiks kavas olla. Ja võiks granaatigi visata.”

Tehumardi rallil on aastail 1974–1992 osalenud üle 1400 võistleja. Osalejate nimekirjad ja võistluste tulemused on avaldatud internetis Tehumardi ralli ajalugu koondaval veebilehel www.tehumardiralli.eu .

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 307 korda, sh täna 1)