Muhu põhikooli kallal vandaalitses viis poissi (6)

Augusti alguses Muhu põhikooli moosi- ja kurgipurkidega loopinud ning visatud purkidega vihmaveetorusid mõlki peksnud huligaanid on politseile teada.

“Nüüdseks on politsei kindlaks teinud, et tegemist oli viieliikmelise poistegrupiga,” ütles politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Hedy Tammeleht, lisades, et kahele noorukile koostati ka väärteoprotokoll.
Oma sõnul olid täisealised noormehed ühise joomingu käigus otsustanud veidi lõbutseda ja nii mindigi koolimaja moosiga loopima.

“Kahetsusväärne on muidugi, et neli noorukit olid ise sama kooli vilistlased,” märkis Tammeleht, kelle sõnul võib neile kahele, kellele koostati väärteoprotokoll, karistusseadustiku alusel karistuseks määrata nii rahatrahvi (kuni 300 trahviühikut) kui ka aresti.

Muhu põhikooli direktor Andres Anton ütles, et hindab politsei töö selle huligaansusega tegelemisel väga heaks. “Tegutseti operatiivselt, kiiresti. Hillar Peegel (Kuressaare politseijaoskonna piirkonnavanem – toim) tegi ilmselt kõik, mis temast sõltus,” märkis koolijuht.
Anton lisas, et noormeeste säärane tegu võtab sõnatuks. “Arvan, et ühiskond on nii või teisiti selle teo hukka mõistnud,” tähendas ta.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 864 korda, sh täna 1)