Randvere laadapäev peetud! (1)

18. augustil kell 12 algas Randveres järjekordne lõbus laadapäev. Meile kui korraldajaile valmistas suurt rõõmu müüjate ja ostuhuviliste rohkus. Müüjaid registreerus näiteks 43.

Kaupa leidus laadal igasugust, alustades riietest ja lõpetades hamburgeritega. Laada avasõnad ütles vallavanem Margus Mägi, kes ulatas Piretile ka šampusepudeli, et järgmiseks aastaks ikka vahvaid ideid tuleks.

Uue kavaga esinesid ka meie omad Ergud, rahvale pakkusid silmailu ja tantsuõpetust line-tantsijad, ning lauluga paitasid kuulajate kõrvu Ene ja Marvi Raplast. Meisterdamishuvilistel oli tegemist töötubades. Päeva tippsündmuseks kujunes Uku Suviste esinemine. Hiljem tõdes Uku Suviste, et Saaremaa Randveret ta enne ei teadnud, kuid rõõm oli seda suurem, kui leidis siit ka oma sugulased. Uku rõõm on ka meie rõõm.

Suur tänu teile, armsad külastajad ja müüjad, ja loodame, et kõik leidsid laadalt endale midagi sobivat.
Meie erilised tänusõnad kuuluvad neile, kelle abiga laat teoks sai: Metsahooldus OÜ, Herki Sai Sikassaare Metsad OÜ-st, Loyatic OÜ, Merinvest OÜ, ööklubi Diva, Randvere tööõppekeskuse usin pere, Sporrong Eesti OÜ, Lonaks OÜ, Alver Sagur, Turuköök ja Fleur Sprenk, Saaremaa Lihatööstus OÜ, Grand Rose SPA, Helgi Käsitöö, Bauhof Group AS, Roland ja Valdo Roval Elektrimaterjalide OÜ-st, Würth AS, Elen ja Kaie Ting, Kätlin Poopuu, Kaarma vallavalitsus, Aare Laine, EQ Computer OÜ, Uku Suviste, Ergud, line-tantsijad ning Marvi ja Ene.

Piret, Hanna ja Sulve

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 329 korda, sh täna 1)