Horoskoop

JÄÄR – Sinu jaoks on esikohal isiklikud vajadused. Kohustused võivad sootuks tagaplaanile jääda või endast kuidagi ebameeldival moel märku anda.
SÕNN – Nüüd on kiire ja töörohke aeg. Kodused tegemised kipuvad hooletusse jääma. Paranenud on sinu intuitsioon, tänu millele teed õigeid otsuseid.
KAKSIKUD – Tunned täna rõõmu materiaalsetest naudingutest. Otsid midagi originaalset ja oled valmis selle nimel raha kulutama.
VÄHK – Võimalik, et märkad alles nüüd mõnes oma kaaslases omadusi, mis on tegelikult väga väärtuslikud. Hakkad inimesi vaatama hoopis uue pilguga.
LÕVI – Kipud täna olema veidi ebakindel. Küsid rohkem kui tavaliselt teistelt inimestelt nõu asjade kohta, mida sa tegelikult niigi tead.
NEITSI – Sulle pakub täna erilist rahuldust see, kui saad teha midagi kasulikku. Märkad ka teisi inimesi enda ümber ja oled valmis neid aitama.
KAALUD – Sinu teele võib täna kerkida ootamatuid takistusi. Kui pead midagi tähtajaliselt valmis saama, siis võib see hilineda.
SKORPION – Hea päev suurpuhastuse või remondi tegemiseks. Läbisaamine inimestega paraneb.
AMBUR – Püüad iga hinna eest mõjuda autoriteetse ja tõsiselt võetavana, kuid ära üle pinguta.
KALJUKITS – Võimalik, et pead täna oma tegude või sõnade eest vastust andma. Püüa käituda võimalikult rahulikult ja ära hakka end õigustama.
VEEVALAJA – Tunned täna soovi suuremast seltskonnast kõrvale hoida ja olla vaid koos mõne sõbraga. Võivad tekkida ka romantilised tunded.
KALAD – Tunned tahtmist eksperimenteerida oma välimusega. Püüad leida võimalust, kuidas kaaslasi šokeerida. Väldi alkoholiga liialdamist.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 77 korda, sh täna 1)