Horoskoop

JÄÄR – Oled täna heas vormis. Tervis on hea ja tunned soovi oma energiat kuidagi ka rakendada. Hea päev treenimiseks.
SÕNN – Püüa olla ettevaatlik ja tähelepanelik. Võivad tekkida probleemid naabrite või koostööpartneritega. Hea aeg puhkamiseks.
KAKSIKUD – Oled leidlik ja suudad inspireerida ka teisi. Võimalik, et saad tänu mõnele oma tuttavale silmaringi laiendada.
VÄHK – Täna valitsevad konservatiivsed meeleolud. Sul on raske kiire elutempoga sammu pidada.
LÕVI – Kipud täna kõikvõimalikke väikseimaidki ebameeldivusi üle dramatiseerima. Oled tavalisest emotsionaalsem ja võid enesehaletsusse langeda.
NEITSI – Võimalik, et hakkad puudust tundma seltskonnast ja lõbusast suhtlusest. Sul on tavalisest raskem taluda üksindust ja iseendaga olemist.
KAALUD – Muutud sõjakaks ja püüad end maksma panna. Seda eriti juhul, kui keegi julgeb sulle vastu vaielda. Ebasoodne aeg diplomaatilisteks vestlusteks.
SKORPION – Oled teravmeelne ja vaidlushimuline. Kuid võiksid siiski oma energiat säästa ja suurematest sõnasõdadest loobuda. Tegele millegi vajalikuga.
AMBUR – Täna suureneb sinu huvi müstika ja kõige salapärase vastu. Naudid suhteid, mis on kerge seksuaalse alatooniga. Väldi alkoholi!
KALJUKITS – Täna tõmbab sind välismaaga seotud teemade või võõraste kultuuride poole. Oled tavalisest teadmishimulisem ja januned uut infot.
VEEVALAJA – Hea päev oma seisukohtade selgitamiseks ja arusaamatuste likvideerimiseks. Kui sul avaneb võimalus reisile minna, tee seda!
KALAD – Mõjud täna tasakaalutu ja närvilisena. Kokkupõrked on kerged tekkima. Väldi ametlikke nõupidamisi.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 105 korda, sh täna 1)