Horoskoop

JÄÄR – Võimalik, et sinu tutvusringkonda ilmub isik, kes oskab hinnata sinu intellektuaalsust.
SÕNN – Oled täna valmis loominguliselt eksperimenteerima ja oma elus väiksemaid muudatusi tegema. Hea päev reisimiseks ja võõrkeelte õppimiseks.
KAKSIKUD – Püüa olla tähelepanelik, kuna sul on kalduvus hilineda ja unustada. Võid ka mõne oma asja kaotada.
VÄHK – Tunned täna rahulolematust ja soovi oma elu paremaks muuta. Võid eneselegi ootamatult hakata lõhkuma suhteid, mida sa ei vaja.
LÕVI – Täna oled valmis igasugusteks katsumusteks ning võimalik, et saad huvitavaid kogemusi.
NEITSI – Sind huvitavad täna tavalisest rohkem sügavad ja tõsised teemad. Oled analüüsiv ja mõtlik. Võimalik, et saad mõnele oma küsimusele vastuse.
KAALUD – Täna on sinu jaoks soodne päev. Võimalik, et leiad endale loomingulise väljundi, mis osutub ka materiaalses mõttes kasulikuks.
SKORPION – Oled täna seltskondlik ja saad inimestega kergesti kontakti. Võimalik, et sinu enesehinnang tõuseb tänu mõne kaaslase komplimendile.
AMBUR – Võid saada uusi tuttavaid, kellest võib mingil hetkel kasu tõusta. Sinult võidakse mingit teenet paluda.
KALJUKITS – Võib tekkida pingeid sinu suhetes lähedase inimesega. Kuna sul on raske olla avameelne, võib vastastikune usaldus partneriga väheneda.
VEEVALAJA – Kipud täna inimesi provotseerima. Püüad igast asjast suure numbri teha. Parem võta aega oma asjadega tegelemiseks ja väldi vaidlusi.
KALAD – Saavutad kerge vaevaga sinu jaoks oluliste isikute heakskiidu. Oled positiivses ja rõõmsas tujus. Hea päev uuteks ettevõtmisteks.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 75 korda, sh täna 1)