Tammetõrumängud tõid kokku üle poolteistsaja lapse (3)

Foto: Elina Kalm

Tänavuste olümpiamängude viimane päev tõi Orissaare staadionile ligi 160 last vanuses 1,8 kuni 16, et osa saada juba 13. Tammetõrumängudest. Ka kaasaelajaid oli rohkesti.

Peaaegu neljatunnisel võistlusel näitasid kõik tublisid tulemusi, päris pisikesed vudisid-hüppasid isa-ema käekõrval, kellest nii mõnigi rohkem ärevuses kui laps.

“Meil on veel titekärudega ja suurte kõhtudega jooksud puudu,” naeris popi perespordiürituse üks korraldajaid Milvi Viss. Paremustabelit ei peetud, kõiki osavõtjaid tunnustati diplomi, medali, jäätise, šokolaadi ning pisemaid ka mänguasjaga. Viit traditsioonilist ala – ümber tamme jooks, lühike sprindidistants (40/60 m), kaugushüpe, pallivise ja staadioniringi jooks – pakkuv alati väga oodatud võistlus paneb vanemaid vahetevahel kuuldavasti korrigeerima pere puhkuse- ja reisiplaanegi ning toimib edukalt ka minimaalse reklaamiga.

“Mine tea, võib-olla kohtume ka järgmisel aastal,” laususid tublid ja väsimatud korraldajad, perekonnad Kivi, Treiel ja Viss mängude lõpusõnas.
Fotole jäid ümber tamme jooksus võistelnud kuni 2-aastased poisid.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 545 korda, sh täna 1)