Horoskoop

JÄÄR – Muutud täna vabameelsemaks. Kaldud flirtima ning võid kergesti armuda. Väldi alkoholi!
SÕNN – Täna alustatud tööd kipuvad paraku pooleli jääma. Ära loo endale illusiooni sellest, kuidas ükskord kõik sind austavad. See tuleb välja teenida.
KAKSIKUD – Tunned vajadust kellegi läheduse ja armastuse järele. Kui pead mingil põhjusel üksi olema, võid kurvaks muutuda.
VÄHK – Oled täna mugav. Otsid võimalust viilida oma igapäevasest kohustustest, meelsamini veedad aega lähedase inimesega.
LÕVI – Võid täna tühjast asjast suure numbri teha. Liigse emotsionaalsuse tõttu võid nii mõnegi suhte oma elus pingeliseks keerata.
NEITSI – Tänane päev soosib romantilisi suhteid. Samas võivad ametlikud asjaajamised ja läbirääkimised lõppeda suure vaidluse ja erimeelsustega.
KAALUD – Võid sattuda olukorda, kus pead end ületama. Samas kui end kokku võtad, lahendad edukalt nii mõnegi olulise asja.
SKORPION – Võimalik, et tunned täna allasurutud viha inimeste vastu, kes sinu üle mingil moel kontrolli omavad. Suureneb soov saada iseseisvamaks.
AMBUR – Oled täna tavalisest heatathtlikum, leplikum ja pehmem. Sul on lihtne andestada ka neile, kellega sul pole just kõige parem läbisaamine olnud.
KALJUKITS – Tunned soovi kulutada raha millegi ilusa peale. Püüa leida võimalus, et väljaminek tooks sulle pikemaajalist kasu.
VEEVALAJA – Täna aktiviseeruvad sinu jaoks eelkõige füüsilise tõmbega seotud suhted. Tunned kirge ja vajadust seda kellegagi jagada.
KALAD – Igati meeldiv päev. Oled romantilisem ja tähelepanelikum kui tavaliselt. Suhted kallimaga muutuvad lähedasemaks, kui siiani on olnud.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 78 korda, sh täna 1)