Haivi Kopliste lahkus Grand Rose SPA Hotelli juhi kohalt (5)

Esmaspäeval oli Grand Rose SPA Hotelli juhil ning hotelliketi, millesse kuulub ka Viimsi spaahotell, finantsjuhil Haivi Koplistel (fotol) selles firmas viimane tööpäev.

“Üks ring sai minu jaoks lihtsalt täis,” ütles Kopliste, kelle sõnul ei ole tema lahkumises midagi skandaalset. “Olen Grand Rose’is töötanud selle algusest saadik, seitse aastat. Arvan, et on õige aeg anda võimalus värsketele mõtetele.” Kopliste sõnul on tal praegu paras aeg kerge südamega lahkuda, sest hotelliketil läheb suurepäraselt.

Samuti kiitis ta oma kollektiivi. “Meie meeskond on super. Mul on hea meel oma töö üle anda uuele inimesele, väärikas järglane saab väärt töökoha.”
Mida kavatseb seni suure töökoormusega harjunud naisjuht oma peatse vabadusega peale hakata?

“Kõigepealt puhkan,” sõnas Kopliste. “Et uute asjadega edasi minna, tuleb ju üks ring lukku panna.” Ta möönis, et mõned pakkumised on tulnud, kuid õiget väljakutset, mis silma särama lööks, pole ta veel leidnud. “Äkki teen hoopis midagi päris ise ja endale. Kogemustepagas, mis on nende aastatega kogunenud, on mul ju suur ja valdavalt positiivne.”
Haivi Kopliste on Grand Rose SPA Hotelli jätkuvas edukas käekäigus veendunud. Ta lisas, et elu kulgemine avanevate-sulguvate ringidena on loomulik ning tema usub, et algamas on uus ja põnev etapp nii tema kui ka hotelli jaoks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 960 korda, sh täna 1)