Nasva jõel sõidab autokatusest tehtud paat (4)

HARJUMATU ROLL: "Ma olen kogu aeg autodega mässanud ja pole väga mere peale kippunud, aga nüüd jäi lihtsalt üks katus üle," räägib Sepp oma paadist. Foto: Sander Ilvest

Nasval elaval mehel Margus Sepal (45) on silma autodetailide muul otstarbel ärakasutamise peale – kuidas muidu põhjendada Mercedese väikebussi katusest mootorpaadi ehitamist!

Sepp kutsub Saarte Hääle reporteri ja fotograafi kohe Nasva jõele paadiga sõitma. Naabrite juures hoitav sõiduk näeb välja nagu päris paat, kahtlust äratab ainult ninal olev Mercedese-kiri.
“Üks buss läks vanarauaks ning sai seda väiksemateks tükkideks lõigatud. Sealt tekkiski mõte, et ujutakse ju igasuguste kaussidega, võiks ka katusega,” räägib Sepp idee tekkeloost.

Läheb tükk aega, enne kui hakkad ühel hetkel aru saama, et sinu all oleva paadi põhi on altpoolt lame. Kas on asi selles või tüürimehe võimetes, aga kurve võtab ja ümberpöördeid teeb paat äärmise tasakaalukuse ja rahulikkusega.
“Ma olen kogu aeg hoopis autodega mässanud ja pole väga mere peale kippunud, aga nüüd jäi lihtsalt üks katus üle,” muigab Sepp.

Edasi loe laupäevasest Saarte Häälest. Telli leht siit.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 2 150 korda, sh täna 1)