Horoskoop

JÄÄR – Oled lahkes meeleolus. Püüad oma kaaslaste poolehoidu võita sellega, et teed neile kingitusi või kutsud endale külla.
SÕNN – Tunned vajadust silma paista ja oled uhke oma saavutuste üle. Püüa teisi märgata, ka väike enesekriitika ei tule kahjuks.
KAKSIKUD – Tunned soovi omada oma kaaslaste üle kontrolli. Pead oluliseks, et sind austataks ja kuulataks tähelepanelikult kõigepealt just sinu arvamust.
VÄHK – Kipud täna liiga palju lobisema. Püüa leida endale seltskond, kus saad end rahulikult välja elada. Ettevaatust dokumentide vormistamisel!
LÕVI – Pööra tähelepanu oma vaimsele tervisele. Liigne pinge võib sind rööpast välja viia.
NEITSI – Kohtud täna võimukate ja ambitsioonikate inimestega. Kuid ära lase neil siiski endale pähe istuda, pea meeles ka oma õigusi ja vajadusi.
KAALUD – Sinu enesehinnang tõuseb ja muutud tavalisest julgemaks. Samas kipud oma tunnete väljaelamisel teiste suhtes veidi agressiivseks muutuma.
SKORPION – Oled muretus meeleolus. Mõjud ka kaaslastele innustavalt, kuid samas kipud unustama ja hilinema. Hea aeg seltskonnaeluks.
AMBUR – Sulle läheb tavalisest rohkem korda see, mida teised sinu saavutustest arvavad. Üritad iga hinna eest kiitust ja tunnustust välja meelitada.
KALJUKITS – Oled täna ülemeelikus meeleolus. Püüad teha midagi originaalset ja suisa pöörast.
VEEVALAJA – Täna valitsevad ranged meeleolud. Suudad tavalisest paremini oma emotsioone kontrolli all hoida ja igas olukorras rahulikuks jääda.
KALAD – Tunned vajadust täna oma elus uuendusi teha. Sobiv aeg loominguliseks tegevuseks ja seltskondlikuks koosviibimiseks.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 70 korda, sh täna 1)