Horoskoop

JÄÄR – Oled täna eriliselt agar ja ettevõtlik. Hea võimalus likvideerida võlgu ja lõpetada pooleli jäänud töid. Paranevad ka suhted sõpradega.
SÕNN – Sinu suhtumine kaaslastesse on täna jahedam ja vaoshoitum kui tavaliselt. Tänu oma reserveeritusele suudad varjata tegelikke tundeid.
KAKSIKUD – Oled veidi hajevil. Sind vaevavad kõhklused, kas oled käitunud õigesti. Samas tunned huvi müstiliste asjade vastu.
VÄHK – Püüa täna käituda võimalikult tagasihoidlikult, kuid samas hoia silmad-kõrvad lahti. Ole valmis muudatusteks!
LÕVI – Tänane päev võib muuta sind ülitundlikuks igasuguse kriitika suhtes. Püüa asja mõistusega võtta ja rahulikuks jääda.
NEITSI – Tunned tavalisest suuremat soovi oma seksuaalenergiat välja elada. Kui sul selleks võimalust ei avane, võid muutuda emotsionaalselt ebastabiilseks.
KAALUD – Püüa täna leida endale tegevus, mis sind innustaks. Liigne töökoormus võib hakata tervisele mõju avaldama. Hea aeg kodus puhkamiseks.
SKORPION – Valitsevad romantilised meeleolud. Oled emotsionaalsem kui tavaliselt, ent mõjud külgetõmbava ja köitvana.
AMBUR – Võid tunda end täna täiesti jõuetuna ning kaotada usu asjadesse, millest alles hiljuti vaimustuses olid.
KALJUKITS – Tõenäoliselt satud olukorda, kus pead toetuma oma elukogemusele ja usaldama vaistu.
VEEVALAJA – Sul võib tekkida probleeme koostööga. Inimesed, kellest sinu plaanid sõltuvad, veavad sind alt ning sa ise oled samuti hajevil.
KALAD – Täna oleks soovitatav vältida suhtlemist inimestega, kes võivad sulle küll meeldida, kuid keda sa siiski täielikult usaldada ei saa.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 75 korda, sh täna 1)