Rannapeoline tabas väidetava narkodiileri

KÄED RAUDU: Politsei pani arvataval narkodiileril käed raudu ja viis minema. Kaader videost

Nädalavahetusel Mändjalas toimunud rannapeol püüdis üks piduline kinni mehe, kes ta tuttavale neiule uimasteid oli andnud. Päästjatel tuli tegeleda aga väidetava uppujaga.

TV3 Seitsmestele Uudistele rääkis piduline Raido, et oli rannapeol sõpradega ning sai seal ühe tüdrukuga kokku. Tüdruk aga käitus väga imelikult ning tõmbles noormehe sõnutsi kohapeal ringi.
“Mul oli taskulamp taskus. Näitasin sellega tüdrukule silma, tema pupillid olid suured,” rääkis Raido, kes tüdrukule uimastit andnud meest rannapeol otsima asus. Otsitav leiti peopaiga väravas.

Kaks narkomenetlust

Kuressaare politseijaoskonna menetlus- ja ennetusteenistuse vanem Meelis Juhandi ütles Saarte Häälele, et narkootiliste ainete tarvitamisega seoses alustas politsei kaks menetlust.
Neis asjus on määratud ka ekspertiis, mille vastused ei ole praeguseks veel selgunud. Narkootikumidega kauplemist politsei rannapeol aga ei tuvastanud. Niisamuti ei leitud kellegi käest narkootilist ainet.

“Ühe juhtumi puhul neist oli väidetavalt tõepoolest tegemist endise või ka praeguse n-ö narkodiileriga, kuid temalt ainet ei leitud ja müüki ei tuvastatud,” kinnitas Juhandi.
Hirmutava olukorra osaliseks said pidulised rannapeol ööl vastu laupäeva, kui päästjad said väljakutse otse Mändjala randa.

Täies riides vette

Saarte Häälega kõnelenud piduline, kes palus anonüümsust, ütles, et nägi üht täisriietuses tüdrukut kaelani vette kõndimas, kuulis eemalt karjumist ning nägi seejärel, kuidas noormehed tüdrukule järele jooksid ja ta kaldale tõid.
Teine intsidenti pealt näinud piduline, Karel Miil rääkis Saarte Häälele, et ärkas suurema sagimise peale üles ning silmas rannas paadiga päästeautot ja kiirabi. Ümberringi oli ka palju inimesi, kes kõik tahtsid näha, kas midagi tõsist on juhtunud.

“Arvati, et keegi upub, mispeale läksime vaatasime ka korra rannaäärde, aga kuna päästjad kedagi ei leidnud, läksin mina magama tagasi,” tunnistas Miil. “Ilmselt oli olukord juba lahenenud selleks ajaks,” arvas ta.
Lääne päästekeskuse kommunikatsioonijuht Viktor Saaremets ütles Saarte Häälele, et päästjate kohale jõudes olid kõik inimesed veest väljas, elu ja tervise juures ning kedagi päästa ei olnud vaja.

“Seetõttu ei kajastunud see info ka meie hommikustes sündmustes (meediale saadetavas sündmuste infos – toim). Mis asjaolud seal täpsemalt olid, ei oska kommenteerida,” ei teadnud Saaremets öelda, kas tegemist võis olla reaalse uppumisohu või hoopis valeväljakutsega.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 966 korda, sh täna 1)