Horoskoop

JÄÄR – Tunned täna, et sinu vastu ollakse ebaõiglane. Püüa oma sisemise jõu abil nendest kompleksidest vabaneda.
SÕNN – Nüüd peaksid olem lõbus ja loominguline. Võimalik, et täitub mõni sinu unistus.
KAKSIKUD – Oled nii emotsionaalselt kui ka füüsiliselt vastuvõtlikum kui tavaliselt. Võid kergesti jääda külmetushaigustesse. Väldi stressitekitavaid olukordi.
VÄHK – Võid kokku puutuda inimestega, kes hakkavad sinu elu ümber korraldama ja oma ideid peale suruma. Sellisel hetkel on kõige targem lihtsalt lahkuda.
LÕVI – Koondad oma mõtted positiivsetele elamustele ja mälestustele. Valitsevad optimistlikud või isegi ülemeelikud meeleolud. Hea aeg reisimiseks.
NEITSI – Täna võid ootamatult sattuda seltskonda, kuhu sind otseselt kutsutud pole. Ole valmis äkilisteks plaanide muutumiseks.
KAALUD – Oled läbinägelik asjade suhtes, mis on tavaliselt sinu jaoks varjatuks jäänud. Samuti aktiviseerub intuitsioon.
SKORPION – Võid hakata huvi tundma senisest hoopis erinevate tegevusvaldkondade vastu. Püüad leida enda jaoks midagi uut ja erilist.
AMBUR – Kui sa oma energiat piisavalt ei rakenda, võid hiljem vaevelda unehäirete ja peavalu käes.
KALJUKITS – Tunned hirmu inimestega suhtlemise ees, kuna kardad endast halva mulje jätta. Püüa olla aus.
VEEVALAJA – Romantiliste mõjudega päev. Võimalik, et satud olukorda, kus saad väljendada oma salajasi tundeid inimesele, keda oled juba mõnda aega imetlenud.
KALAD – Tänased energiad mõjutavad sind selles suunas, et hakkad nägema asju nii, nagu need tegelikult on. Võimalik, et pettud mõnes oma kaaslases.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 70 korda, sh täna 1)