Euroopa keskpunktist võib leida Suvikõrvitsad

Euroopa keskpunktist võib leida Suvikõrvitsad

OMA SUURE TRUMMIGA: Margit ja Harry Kõrvits kiidavad südamest saarlaste teistmoodi huumorit ning mees toob pildi tarbeks välja oma "suure trummi". Foto: erakogu

Kui 1995. aastal tuli Margit ja Harry Kõrvitsale pähe mõte hankida endale suvekodu Saaremaal, olid selle tähtsa toimingu läbiviimisel abiks ajalehe kuulutustekülg ning pimesi just sellele müügikuulutusele torgatud sõrm.

Sellise pimeda “õnnemängu” tagajärjel Kõrvitsad siia saarele, Kärla valda (kus teadupärast asub Euroopa keskpunkt), sattusid ning nad ei ole seda kordagi pidanud kahetsema.

“Naabrimees mul küsis, kui palju ma selle Kandla küla Kooli koha eest maksin. Kui teada sai, et ligi 30 000 krooni, ütles, et tema poleks küll üle 3000 andnud,” rääkis Harry, keda Eesti rahvas teab kõige enam vast Rock Hotel´i trummimehena, aga ka näitlejana (filmis “Indrek” nimiosas, nukuteatris, televisiooni sketšisaates “Kitsas king” või lastesaates “kõige suurem sõber” Leopold). Praegu tegeleb Harry reklaamide produtseerimisega, aga trummipulki pole ta ka nurka visanud. Kooli perenaise ohjata on aga reklaamifirma ja mööbli restaureerimisega tegelev ettevõte. Ikka pealinnas.

Edasi loe laupäevasest Saarte Häälest. Telli leht siit.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 409 korda, sh täna 1)