Horoskoop

JÄÄR – Täna suureneb su huvi põnevate avaliku elu sündmuste vastu. Tunned tavalisest suuremat soovi pidutseda ning kiire muusika järgi tantsida.
SÕNN – Kui oled siiani eiranud oma tervise puudujääke, siis nüüd tuletavad nad ennast taas meelde.
KAKSIKUD – Avastad täna meeldivaks üllatuseks, et sinu sõnu võetakse tõsiselt ning sinu mõtetega arvestatakse rohkem kui tavaliselt.
VÄHK – Tänased planeediseisud soosivad õppimist, reisimist ja kõikvõimalikke enesearendamisega seotud tegevusi.
LÕVI – Kui oled loominguline inimene, siis täna on sinu jaoks väga produktiivne päev. Samuti laabuvad hästi kõikvõimalikud rahaasjad.
NEITSI – Oled täna rahutu ning püüad kõikide igavate kohustustega võimalikult kiiresti ühele poole saada.
KAALUD – Muutud täna tavalisest pirtsakamaks ning oled väga valiv nii suhetes kui ka muude igapäevaste asjade suhtes.
SKORPION – Täna võib tulla päris pingeline, ent huvitav päev. Võimalik, et õpid enese jaoks midagi väärtuslikku ning inspireerivat.
AMBUR – Oled täna impulsiivne ning solvud kergemini kui tavaliselt. Kipud ennast välja elama just kõige lähedasemate ja kallimate inimeste peal.
KALJUKITS – Täna sujuvad kõige paremini eelkõige need tegevused, mis nõuavad oskust olla iseseisev ning otsustusvõimeline.
VEEVALAJA – Täna võib tervis sind alt vedada olukorras, kus seda kõige vähem ootad. Püüa leida endas julgust lahti öelda asjadest, millest sa kasu ei saa.
KALAD – Sind on täna lihtne närvi ajada. Võimalik, et keegi naudib sinu ülereageerimist ning kasutab seda sinu enda vastu.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 106 korda, sh täna 1)