Horoskoop

JÄÄR – Tunned täna erilist kiindumust oma hobisse, mistõttu võid langetada otsuse, et sellest saab põhitegevus.
SÕNN – Täna valitsevad rahutud mõjud. Püüa hoida ennast rahulikuna ning väldi tormakate ja läbimõtlematute otsuste tegemist.
KAKSIKUD – Võimalik, et pead täna ootamatult oma rahakotti kergendama. Ole tähelepanelikum oma isiklike esemetega.
VÄHK – Rahaasjad ei taha täna sugugi laabuda, kuid inimsuhetes oled nagu kala vees. Suudad jätta meeldiva mulje inimesele, kelle suhtes poolehoidu tunned.
LÕVI – Täna on muretute ning rõõmsameelsete meeleoludega päev. Isegi tüütud või ebameeldivad tegevused ei häiri nii palju.
NEITSI – Tänane päev võib kaasa tuua sündmusi, mis lõppevad sinu jaoks vägagi huvitavalt ning arendavalt. Ära karda muutusi.
KAALUD – Oled täna tujukas meeleolus ning teistel inimestel on väga raske sulle meele järele olla.
SKORPION – Harmooniliste mõjudega päev. Oled tavalisest rahulikum ning suudad käituda väljapeetult. Tõenäoliselt võlud ära nii mõnegi vastassugupoole esindaja.
AMBUR – Täna võivad tekkida probleemid, mis on tingitud sellest, et oled oma tõekspidamistes jäigalt kinni. Püüa ka teisi kuulata, võid enda jaoks midagi uut leida.
KALJUKITS – Suureneb vajadus vabaduse järele. Kui keegi püüab sind kuidagi kamandada, võid sellest lausa raevu sattuda.
VEEVALAJA – Tänane päev võib tuua üllatusi. Näiteks kohtud inimesega, kes sind väga austab, ehkki tegelikult sind ei tunne.
KALAD – Täna tõmbab sind seiklusterohke ning vaheldusrikas elu. Oled püsimatum kui tavaliselt, mistõttu sul on raske keskenduda.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 53 korda, sh täna 1)