Endise ARKi ruumid seisavad tühjadena (1)

Kaarma vallas Kudjapel Kuressaare tee 2 asuva hoone ruumid, kus kuni 2010. aastani asus Lääne regionaalse maanteeameti liiklusregistri Kuressaare kontor, pole endiselt rakendust leidnud ja seisavad tühjadena.

Ruumide praegune omanik on Riigi Kinnisvara AS (RKAS), kellele kontori endine omanik maanteeamet on ruumid juriidiliselt üle andnud, kuid füüsiliselt pole võtmed veel omanikku vahetanud.

Maanteeameti Lääne regiooni peaspetsialist Toomas Magus ütles Saarte Häälele, et maanteeametil on kõik ruumide füüsiliseks üleandmiseks valmis, kuid RKAS-i poolt pole keegi veel kohale tulnud.

RKAS-i kommunikatsiooni- ja turundusjuht Madis Idnurm selgitas, et “antud objekt on hetkel ületulemise protsessis”. “Mingeid takistusi või erimeelsusi ei ole antud ülevõtmise protsessis olnud ning valduse ülevõtmine saab toimuma lähima kuu aja jooksul.”

Tegemist on riigile mittevajaliku varaga ja see kuulub võõrandamisele avaliku kirjaliku enampakkumise teel. Samuti ei ole veel teada, kas ruumide rentimise vastu on huvilisi. “Konkreetne huvi selgub müügiperioodil,” sõnas Idnurm.

Aastast 2010 asub ARK Kuressaares aadressil Marientali tee 27.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 383 korda, sh täna 1)