Kuhu minna

LAUPÄEV, 21. juuli

KONTSERT
Jämaja kirikus kl 14 Rahvusooper Estonia poistekoor. Dirigent Hirvo Surva. Pilet 10 €.

Laurentiuse kirikus kl 18 Ain Anger ja Tallinna Kammerorkester. Dirigent Risto Joost. Pilet 28 €.

Kuressaare lossi ooperimajas kl 20 Saaremaa Ooperipäevad 2012: G. Donizetti “Maria Stuarda”, teater Vanemuine. Piletid 43, 38 ja 33 €.

Kärla kirikus kl 20 Rahvusooper Estonia poistekoor. Dirigent Hirvo Surva. Pilet 10 €.

Marta-Lovise külalistemajas Lümanda vallas Kipi külas kl 21 tantsuõhtu. Jalga saab keerutada Üllar Jörbergi hittide saatel. Eelnevalt võimalus ka keha kinnitada Marta-Lovise köögiandidega. Avatud on loomulikult ka baar ja hinnad endiselt soodsad. Pilet 4 €.

Kuressaare kuursaalis kl 22 Funkyfize. Estraadikontsert funky ja ladina rütmides.

ÜRITUS
Kuressaares Raiekivi säärel kl 10–16 Saare Laat 2012.

Kuressaares Mierzejewski aias 19.–22. juulini algusega kl 11 loodusravi mess. Üritus on tasuta ja oodatud on kõik huvilised.

Käesla külaväljakul kl 12 Avatud külaväravad. Pakume erinevaid kontserte ja töötubasid ning seda kõigile osavõtjatele tasuta. Jagatakse teadmisi, kuidas oma kätega valimistada uhke lille- või maitsetaimedest lilleampel.

Taritu koolimaja õues kl 13 Taritu kooli kokkutulek.

Kuressaares Allee 8A endises Lossikonnas kl 14 ZurraMurra kirbuturg. Kauplema on oodatud kõik, kel midagi puhast ja soodsat ja moodsat või vanamoodsat kappi seisma jäänud. Oodatud on ka lasteasjad. Kohapeal pannkoogid soovijatele ja mänguväljak lastele. Lisainfo ja registreerimine telefonil 56 227 312

Taritus kl 17 Taritu vabaõhulava nurgakivi asetamine ja Taritu 51. laulupidu. Esinejad Taritust, Lümandast, Salmelt, Kihelkonnalt, Mustjalast, Leisist, Kuressaarest ja Põlvamaalt. Tantsuks mängib Jäävaba Salmelt. Laulupeo pääse 5 €, õpilastele 2 €.

TEATER
Pöide vallas Veere küla platsil kl 19 “Pildikesi kolhoosielust” Orissaare kultuurimaja näiteringilt. Pilet 3 ja 2 €.

TANTS
Club Privileges HIRMO FAKTOR!

Club Divas ANGELS @ DIVA.

SPORT
Kärlal kl 10 algavad 28.Viidumäe mängud. Osalevad Kihelkonna, Lümanda, Salme, Torgu ja Kärla valla sportlased.

Kärlal Paikülas kl 12 Saarte suvekarika 5. etapp ratsutamise takistussõidus. Info tel 54 516 001.

Mustjalas Konati järve ümbruses kl 12 Mustjala III rahvatriatlon. Registreerida 20. juuliks tel 53 430 624, kalle@mustjala.ee .

PÜHAPÄEV, 22. juuli

KINO
Kuressaare kuursaalis kl 22 romantiline draama “Päris koopia”. Pilet 3 € kohapeal.

KONTSERT
Kuressaare lossi ooperimajas kl 14 Saaremaa Ooperpäevad 2012: Ooperipäevade lastegala. Rahvusooper Estonia poistekoor, Saaremaa neidudekoor, Helen Lokuta, Ain Anger, Olava Ehala, Ivo Linna jt. Kontserti juhivad Pipi ja Buratino. Pilet 5 € (lastele kuni 16. eluaastani 2 €). Pilet peab olema kõigil, ka sülelapsel!

Orissaare kultuurimajas kl 18 Saaremaa Ooperipäevad 2012: Rahvusooper Estonia poistekoori kontsert. Dirigent Hirvo Surva. Pilet 10 €.

Kuressaare lossi ooperimajas kl 18 Saaremaa Ooperipäevad 2012: Operajazz – Estonian Dream Big Band, G. Otsa nim muusikakooli sümfooniaorkester, Antti Sarpila (Soome). Dirigent Eri Klas. Piletid 33, 28 ja 18 €.

Suure Töllu puhkekülas kl 19 ansambli Kruuv solisti eksklusiivne sooloesinemine ukuleele, kitarri ja mõnusa lauluga. Tule naudi ilusat suveõhtut kauni muusika ja imekauni atmosfääriga Töllu basseini ääres! Üritus on tasuta.

ÜRITUS
Kuressaares Mierzejewski aias kl 11 loodusravi mess. Üritus on tasuta ja oodatud on kõik huvilised.

Aaviku küla kiigeplatsil kl 12 maakonna linetantsijate tantsupäev.

Kuressaare kuursaalis 22.–28. juulini tantsukoolitus. Info: www.kskoolitus.com.

RMK Tuhkana puhkekohas Leisi vallas algusega kell 12.00 liivast losside ja loomade valmistamine. Kutsume peresid ja sõpruskondi rannaliivale meisterdama ja rõõmu tundma. Võta kaasa väike labidas ja ämber. Kujude valmistamiseks tuleb moodustada kuni viieliikmeline võistkond. Toimub teisigi põnevaid tegevusi, liivapildid ja soovijatele makt.

SPORT
Salme staadionil kl 14.30 FC Kuressaare vs. FC Flora (N).

ESMASPÄEV, 23. juuli

ÜRITUS
Kuressaare kuursaalis 22.–28. juulini tantsukoolitus. Info: www.kskoolitus.com .

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 458 korda, sh täna 1)