Horoskoop

JÄÄR – Saad täna tavalisest kergemini hakkama kiireloomuliste tegemistega. Sa lausa vajad aktiivsust nõudvaid olukordi.
SÕNN – Täna võib tekkida raskusi otsustamisel. Tunned ebakindlust seal, kus võiksid vabalt ennast ja oma võimeid usaldada.
KAKSIKUD – Täna kerkivad esile saladustega seotud teemad. Suureneb huvi kõige vastu, mis varjatud ja müstiline.
VÄHK – Oled täna veidi rahutu ning otsid selle põhjust kuskilt väga kaugelt. Püüa üle vaadata oma elustiil ja tunneta, kas oled sellega ikka rahul.
LÕVI – Nüüd on aeg, mil hakkad otsusekindlalt oma eesmärkide poole minema. Samas kipud veidi isekas olema.
NEITSI – Kipud täna oma mõtetes asju hullemaks tegema. Väldi liigset sentimentaalsust, tegele millegi meeldiva ja rahustavaga, näiteks mine massööri juurde.
KAALUD – Oled täna tavalisest leplikum, see on põhjustatud alateadlikust hirmust üksi jääda. Püüa vältida enese allasurumist, nii oled ise õnnelikum.
SKORPION – Võimalik, et saad täna häid pakkumisi täiendavateks sissetulekuteks. Hea päev avalikeks esinemisteks, paranevad perekondlikud suhted.
AMBUR – Võimalik, et sulle tehakse täna avalik märkus, mis paneb sind ebamugavasse olukorda. Püüa säilitada rahu ning väärikus.
KALJUKITS – Täna peaksid vältima seiklusi ja ohtlikke situatsioone, kuna praegu valitseb kõrgendatud traumadeoht.
VEEVALAJA – Täna on suurenenud sinu soov võita kaaslaste tähelepanu ning olla eriline. Oma ettearvamatu käitumisega võid aga tõelise segaduse tekitada.
KALAD – Oled täna tavalisest seksuaalsem ning võimalik, et mõjud mõne inimese jaoks lausa ärritaval moel väljakutsuvalt.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 53 korda, sh täna 1)