Kaie Kand naelikuid varna ei pane

Saarlannast mitmevõistleja Kaie Kand lõpetab küll tippspordi, kuid naelkingi päris kolikambrisse ei viska. “Lihtsalt nii tihti enam välja ei võta kui siiani,” ütles Kaie Kand Saarte Häälele. Võistlemist hakkab tema sõnul nüüd ette tulema pigem üksikaladel.

“Karta on, et kahepäevast võistlust ka enam kokku ei pane, aga kes teab,” rääkis Kand, kes oli veel paar kuud tagasi lootusrikas, et suudab Londoni olümpiamängude seitsmevõistluse normi täita. Kand tunnistab, et pideva jalavalu tõttu on tipptasemel võistlemine raske ning tulevikus võistleb ta ka vaid siis, kui jalad seda lubavad.

“Praegu katsun nii palju end liigutada, kui jalad lubavad, hetkel nad väga koostööd teha ei taha,” ütles Kand, kes tõdes, et naelikuid ei saa varna riputada juba ühel põhjusel – Saarte mängud.

“Bermuda ju ootab,” muigas Kand, kes viimastel aegadel on pidanud oma osalemise Saarte mängudel vigastuste või tiheda võistlusgraafiku tõttu ära jätma.

Kuigi Kand Londoni normi täis ei saanud, sõidab ta sellest hoolimata olümpiale. Seal elab ta kaasa oma elukaaslasele Erik Cadeele, kes esindab Hollandit meeste kettaheites.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 220 korda, sh täna 1)