Kuhu minna

REEDE, 13. juuli

KINO
Diva suletud

KONTSERT
Kuressaare kuursaalis kl 20 Šoti laulja-kitarristi Simon Kempstoni soolokontsert. Simon Kempston on üks parematest Šoti noortest laulukirjutajatest-kitarrimängijatest. Pilet 5 € kohapeal.

Leisi püha Olga kirikus kl 16 vokaalansambli Orthodox Singers kontsert.

Tornimäe kirikus kl 18 Orthodox Singersi kontsert.

Kuressaare kuursaalis 13. ja 14. juulil kell 12 Saare Jazzi muusikalised pärastlõunad. Mõnus muusikaline meelelahutus päikeselisse suvepäeva!

Loona mõisas kl 19 Mustjala XIV festival. Pirjo Püvi (sopran), Imbi Tarum (klavessiin) Raivo Tarum (trompet). Piletid 4–6 € saadaval Piletilevi müügipunktides, veebipoes ja tund enne algust kohapeal.

Muhu Katariina kirikus kl 20 Eesti Rahvusringhäälingu segakoori kontsert.

TANTS
Club Divas Battery Clubbing Session. Tasuta sissepääs kuni 00.00, sealtpeale pilet 6 €.

Club Privileges Summer Edition. Pilet 4 €, naistele südaööni tasuta.

Ööbikus Russki Party. Suur vene pidu, kus mängimisele tulevad ainult parimad vene hitid läbi ajaloo.

Kapteni kõrtsis ansambel Kontrast.

SPORT
Kuressaare tennisekeskuses 13.–15. juulil suveturniir meeste paarismängus. Mängude algus 13.07 kl 15.

Kuressaare golfiväljakul kl 12 Ukraina – Eesti 2012.

LAUPÄEV, 14. juuli

KINO
Diva suletud

KONTSERT
Arensburgi hotelli Päikeseterrassil kl 20 “Suur valss” – Kadri Kipper, Rauno Elp ja Tarmo Eespere.

Kuressaare kuursaalis kl 20 Hedvig Hanson ja Andre Maaker –”Armastuslaulud”. Piletid müügil eelmüügis Piletilevis ja kohapeal.

Mustjala Anna kirikus kl 19 Tallinna Kammerorkester, Harry Traksmann ja Robert Traksmann (viiul). Dirigent Juha Kangas. Piletid 4–6 € saadaval Piletilevi müügipunktides ja veebipoes ning tund enne algust kohapeal.

Kuressaare kuursaalis kl 12 Saare Jazzi muusikalised pärastlõunad. Mõnus muusikaline meelelahutus!

Muhu Hellamaa kirikus kl 14 Orthodox Singersi kontsert. Piletid müügil kohapeal 5 €, lapsed ja pensionärid 4 €.

TEATER
Kihelkonna rahvamajas kl 18 Göteborgi Eesti teatri etendus “AS Kuradi saba ja sarved”. Piletid 5 € ja 3 € (lastele). Info telefonil 51 65 916.

ÜRITUS
Kuressaare lossihoovis Eesti vabadusvõitlejate XX kokkutulek, kontsert ja tantsuõhtu.

Veere külaplatsil kl 18 Kuie Valla Kella Kuiene Simman.

TANTS
Club Divas First Class. Ülimenukas üritustesari jõuab esmakordselt Saaremaale. Pilet alates kl 23 7 €, naistele sissepääs tasuta kuni 00.30. Vipile pilet kogu öö 3 €, Facebookis ürituse attending listiga liitujatele sissepääs 5 € kogu öö.

Club Privileges Priva Live: Rolf Junior ja DJ Janika Tenn. Pilet 5 €. FB list kogu öö 4 €. Naistele sissepääs enne südaööd 3 €, inglitiibadega naistele tasuta ja tervitusjook Privilege poolt.

SPORT
Kungla külas Kaarma vallas kl 10 Saaremaa lahtised meistrivõistlused kiikingus 2012. Info tel 55 578 993, Raimo Merekivi.

Karujärve tervisespordikeskuses kl 12 II Saaremaa Suurjooks. Osavõtutasu Karujärve spordikeskuse toetuseks või neile, kes soovivad numbriga joosta, eelregistreerimisel 3 €, kohapeal 5 €.

Kuressaare golfiväljakul Hanvar Open 2012.

ÜRITUSE EELTEADE
Kuressaare kuursaali Kuu-kino 15. juulil kl 22 “Hasta la vista”. Aasta: 2011. Riik: Belgia. Philip ja Lars liiguvad ratastoolis, Jozef on aga vaegnägija. Neid seob lisaks erivajadustele ka armastus hea veini ja naiste vastu. Paradoksaalselt ka fakt, et keegi neist pole kordagi naisega vahekorras olnud. Nad sõltuvad igal sammul oma vanematest, see aga on nad ülejäänud maailmast justkui ära lõiganud. Ometi näevad nad võimalust maitsta vaba inimese igapäevaelu (ning boonusena kaotada ka süütus), kui Philip kuuleb ühest Hispaania bordellist, kus klientuuriks on justnimelt erivajadustega inimesed. Pilet 3 € kohapeal.

Salme Rannapargis (vihmaga koolimaja aulas) 15. juulil algusega kl 19 “AS Kuradi saba ja sarved”, Göteborgi Eesti teatri etendus. Pääsmed 5 € ja 3 € (lapsed, pensionärid) tund enne algust kohapeal. Tel 51 12 757.
Kuressaare kuursaali esisel 15. juulil kl 10–13 Saaremaa meistrivõistlused petanki üksikmängus. Tel 55 641 605.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 237 korda, sh täna 1)