Torgu kaunimad kodud asuvad Iidel ja Jämajas

Valla heakorrakomisjoni andmeil esitati kõige kenama koduõue tiitlile tänavu kolm nominenti, kes kõik tegelikult ka tiitlit vääriksid.

Üks neist, Ella ja Rudolf Vipi kodu Iidel on selle tiitli aga juba varem saanud, mistap saavad tiitli tänavu ülejäänud kaks – Ülo Valmase kodu Iide külas ja Eena Mustiku kodu Jämaja külas.

“Nemad on selle aasta meie valla kaunima kodu tiitli saajad,” kinnitas Torgu valla lehes heakorrakomisjoni nimel komisjoni esimees Luule Aadussoo.

Äramärkimist väärisid lisaks veel kaks koduõue. Need on Endla Siimu kodu Türju külas ja Armilde Koppeli kodu Laadlas. Luubi alla võeti seekord eraldi ka suvekodud.

Türjult tulles paremal pool tee ääres hakkab näiteks kohe silma üks suur ja avar krunt, mis on alati ülikorralikult hooldatud. See kuulub Andrus Hansalule.

Kaugemal paistab aga pisike vagunelamu kadakate keskel, mis on heakorrakomisjoni andmeil ehtne näide, kuidas ühegi lilleta saab ilu enda ümber sättida.

Samad sõnad saab komisjoni andmeil öelda ka Elle ja Mati Saarlaidi suvila kohta. Pilku püüab ka Ärma talu oma aastaringselt hoolitsetud suure õuega. Ka Õnnely Tiitsoni suvekodu vääris äramärkimist.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 594 korda, sh täna 1)