Kuhu minna

KOLMAPÄEV, 11. juuli

KINO
Diva suletud.

Kuukino Kuressaare kuursaalis kl 22 draama “Türannosaurus”. Pilet 3 €.

KONTSERT
Pidula mõisas kl 19 Mustjala XIV festival Tobiase keelpillikvartett. Piletid 4–6 € saadaval Piletilevi müügipunktides ja veebipoes ning tund enne algust kohapeal.

ÜRITUS
Kuressaare kuursaalis kl 16 esitleb oma uut raamatut “Mina olen moslem” viimased seitse aastat Egiptuses elanud Nele Siplane. Pakutakse Egiptuse teed ja suupisteid, soodushinnaga on müügil kõik Nele raamatud, kuhu autor ka autogramme jagab.

SPORT
Võhmal kl 18 Võhma 2. jooksupäev. Stardid antakse Võhma külamaja territooriumilt. Info www.saaresport.ee ja tel 55 641 605.

TANTS

Club Privileges Welcome Wednesday! Tants hommikuni.

Club Divas Viva la Diva! Rohkem elu, rohkem pidu!

NELJAPÄEV, 12. juuli

KINO
Diva suletud

KONTSERT
Kuressaare lossihoovis kl 20 “Selle Suve Suveniir”. Mõnusaid uusi ja vanu laulu- ja tantsulugusid tuntud artistidelt nagu Toomas Anni, Toivo Nikopensius, Kadri Savva, Rein ja Sirje Kurg, Anmatino, Priit Bergert ja Anne Loho, Ciizud, Elumees. Kogu kolm tundi kestvat kava juhib tuntud ilmamees Peep Taimla. Ja ärge imestage, kui ta ka viisi veeretama hakkab ja suveõhtu veelgi ilusamaks laulab!
Pileti hind kontserdi päeval kella 17ni 8 €, kohapealt ostes 10 €. Soodustusi ei ole. Kuni 10-aastased lapsed (k.a) saavad sisse tasuta. Sissepääs avatakse kl 19. Kontsert toimub vabas õhus. Pildistamine/filmimine on lubatud.
Ninase poolsaarel rannakaitsepatarei laskepesas kl 19 vabaõhukontsert “Raua needmine”. Eesti Filharmoonia kammerkoor, dirigent Mikk Üleoja.

Kuressaare kuursaalis kl 19 Maria Väli kvartett. Kontsert on tasuta.

Kavandi seltsimajas kl 20 Sõmeru valla Uhtna taidlejate kontsert. Esinevad Uhtna puhkpillimängijad, naiskoor ja naistantsurühm Tantsumaias. Üritus on tasuta, info tel 53 453 772.

ÜRITUS
Veski trahteri õuel kl 19 seltskonnatantsurühm Marleen.

Viki külas Mihkli talumuuseumi õuel kl 19 Viki suvesimman “Tähemõrsja”. Mihkli õuemuru kirjavad kauniks rahvatantsurühmad Kihelkonnalt, Kärlalt, Lümandast, Kuressaarest ja Viljandist. Selle suvesimmani nimilaulu esitab ja seob kõik tervikuks Kärla muusikakooli pillipunt. Sissepääs muuseumi piletiga: 1.50 € ja 1 €.

NÄITUS
Kuressaare kultuurikeskuse saalis kl 16 Siim-Tanel Annuse maalinäituse avamine. Näitus on avatud E–R kl 10–18 üritustevahelisel ajal 8. septembrini.

TANTS
Club Divas Hello! Summer. Suviselt kuum ja seksikas pidu, kus ei puudu kaunid naised ning hea seltskond.

Club Privileges Amazing Thursdays. Kõik joogid neljapäeviti vaid 2 €, sissepääas tasuta.

SPORT
Hellamaa küla Männiku volleväljakul kl 18 Muhuvolle II etapp.

ÜRITUSE EELTEADE

Kuressaare kuursaalis 13.07 kl 20 Šoti laulja-kitarristi Simon Kempstoni soolokontsert.
Simon Kempston on üks parematest Šoti noortest laulukirjutajatest-kitarrimängijatest.
Pilet 5€ kohapeal.

Tornimäe kirikus 13. juulil kl 18 Orthodox Singersi kontsert.

Veere külaplatsil 14. juulil kl 18 Kuie Valla Kella Kuiene Simman.

Kuressaare kuursaalis 13. ja 14. juulil kell 12 Saare Jazz – muusikalised pärastlõunad kuursaalis. Mõnus muusikaline meelelahutus päikeselisse suvepäeva!

Kihelkonna rahvamajas 14. juulil kl 18 Göteborgi Eesti teatri etendus “AS Kuradi saba ja sarved”. Piletid 5 € ja 3 € (lastele). Info telefonil 51 65 916.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 217 korda, sh täna 1)