Kuhu minna

TEISIPÄEV, 10. juuli

KINO
Diva suletud.

KONTSERT
Mustjala Anna kirikus Mustjala XIV festival kl 19 Andres Uibo (orel), Mari-Liis Uibo (viiul), Kadri Kipper (sopran). Piletid 6–4 € saadaval Piletilevi müügipunktides ja veebipoes ning tund enne algust kohapeal.

SPORT
Kuressaare Titerannas Credit 24 rannavolle algus kl 18.15, registreerimine kohapeal kl 17.45–18.15.

Leisi staadionil kl 19–20.30 Saarte Investeering – Saaremaa 2012 MV meeste jalgpallis: Leisi JK vs. Torgu.

NÄITUS
Kuressaare Raegaleriis on avatud kunstnik Ilmar Kruusamäe teine isiknäitus. Seekordne väljapanek koosneb joonistustest ja aktimaalidest, Ilmar Kruusamäe tööde eelmine näitus Raegaleriis (“Inimene XII”) toimus 2000. aasta novembris.
Ilmar Kruusamäe (s 1957) on pärit Tartust. 1980. aastal lõpetas ta Tartu ülikooli rahanduse ja krediidi erialal. Maalimisega hakkas Kruusamäe aktiivselt tegelema üliõpilasaastail. Kunstis on ta iseõppija, kes 1976. aastast osales aktiivselt Tartu ülikooli kunstikabineti tegevuses. 1990ndatel oli Kruusamäe kunstikabineti juhataja. Alates 1980. aastast on Ilmar Kruusamäe vabakutseline kunstnik.
Ilmar Kruusamäe joonistusi ja aktimaale saab Raegaleriis vaadata 1. augustini.

KOLMAPÄEV, 11. juuli

KINO
Diva suletud.

Kuukino Kuressaare kuursaalis kl 22 draama “Türannosaurus”. Pilet 3 € .

KONTSERT
Pidula mõisas Mustjala XIV festival kl 19 Tobiase keelpillikvartett. Piletid 6–4 € saadaval Piletilevi müügipunktides ja veebipoes ning tund enne algust kohapeal.

ÜRITUS
Kuressaare Kuursaalis kl 16 esitleb oma uut raamatut “Mina olen moslem” viimased seitse aastat Egiptuses elanud Nele Siplane. Pakutakse Egiptuse teed ja suupisteid, soodushinnaga on müügil kõik Nele raamatud, kuhu autor ka autogramme jagab.

SPORT
Võhmal kl 18 Võhma 2. jooksupäev. Stardid antakse Võhma külamaja territooriumilt. Info www.saaresport.ee ja tel 55 641 605.

TANTS
Club Privileges Welcome Wednesday! Tants hommikuni.

Club Divas Viva la Diva! Rohkem elu, rohkem pidu!

KONTSERDI EELTEADE

Kontsert “Selle suve Suveniir” Kuressaare lossihoovis neljapäeval, 12.07 kl 20

Mõnusaid uusi ja vanu laulu- ja tantsulugusid tuntud artistidelt nagu Toomas Anni (16 CD-d), kes on sel aastal jõudnud väikse tööjuubelini – nimelt on ta sooloartistina juba 15 aastat rõõmustanud eesti rahva südameid oma lauludega. Toivo Nikopensius (6 CD-d) on ka sel korral meiega ja nii mõnigi uus lugu kõlab sel kontserdil esmakordselt. Lauljatar Kadri Savva (7 CD-d) tutvustab sel esinemisel ka oma uut (2011 a detsembris ilmunud) plaati. Rein ja Sirje Kurg (8 CD-d) oma tuntud lauluheaduses palusid teid kõiki tervitada ja loodavad, et teie lehvitate vastu ja seda juba siis sellel üritusel, kus teie olete tantsuplatsil ja nemad laval. Neil möödus selle aasta aprillis 30 aastat koos laval olemisest. Anmatino (5 CD-d) – duett Priit Bergert ja Anne Loho – on juba osale publikust tuttav oma meloodiliste lauluviiside ja tantsumaiate rütmidega. Ja ka midagi uut on seekord teie silmadele ja kõrvadele: tüdrukud Regina ja Kirsika moodustavad lauluduo Ciizud (hääldus: kiisud). Nemad on võtnud endale südameasjaks laulda noorusliku särtsuga vanu toredaid lugusid, mis mõneti on vajunud aegade hämarusse või vajavad uues kuues ärkamist uuele elule. Seda, kuidas nad sellega hakkama saavad, saate sellel õhtul näha ja kuulata. Etteaste ka selliselt kollektiivilt nagu Elumees(1 CD), kelle solist Jürmo Jurtom esitab mõned lood koos Anne Lohoga ja teeb ka väikese üllatuse kontserdi lõpupoole. Kogu seda kolm tundi kestvat kava juhib tuntud ilmamees Peep Taimla. Ja ärge imestage, kui ta ka viisi veeretama hakkab ja suveõhtu veelgi ilusamaks laulab!

Pileti hind eelmüügis 8 €, kohapealt ostes 10€. Soodustusi ei ole. Kuni 10-aastased lapsed k.a saavad sisse tasuta. Sissepääs avatakse kell 19. Kontsert toimub vabas õhus ja kestab 3 tundi. Pildistamine/ filmimine on lubatud!

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 209 korda, sh täna 1)