Parim päästeautojuht on Janek Reinaru

parim päästeautojuht on Janek Reinaru

PARIMAD JUHID: Janek Reinaru kõrgeimal poodiumikohal. Foto: Lõuna Päästekeskus

Üleriigilistele tuletõrjevõistlustele Eliitkomando tiitlit kaitsma läinud saarlastel tuli tänavu küll Viljandi meestele alla vanduda, kuid kodu poole sõideti tagasi auväärse teise kohaga.

Samas tõusis Kuressaare komando päästja Janek Reinaru kõrgeimale poodiumikohale, sest just tema on parim päästeautojuht Eestis.

“Me oleme väga õnnelikud, et teise koha võitsime,” rõõmustas võistkonna treener, Kuressaare päästekomando pealik Arne Kana, lisades, et konkurents oli väga tihe ning veel teise päeva hommikul olid koguni neljal komandol kõik võimalused võita.

Kana sõnul on tal väga hea meel ka selle üle, et just Janek Reinaru parimaks autojuhiks sai.

Kuressaare päästekomando võistkonnas olid Alar Raamat (meeskonnavanem), Janek Reinaru, Janek Kudrjavtsev, Tom Torn, Heiki Sink, treener Arne Kana.

Eliitkomando 2012 tiitli saamiseks võisteldi teoreetilistes teadmistes, aja peale riietumises ning inimeste päästmises avariilisest autost ja põlevast hoonest. Saarlased olid parimad liiklusavariil tegutsemises ning parimad tulemused saadi ka tedmiste testis.

Päästjate kutsemeisterlikkuse võistlusest Eliitkomando 2012 võtavad osa ainult kutselised päästjad ning eesmärk on välja selgitada Eesti parim päästekomando. Eliitkomando 2012 arvestuses võtavad omavahel mõõtu 10 päästekomando meeskonnad.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 572 korda, sh täna 1)