Horoskoop

JÄÄR – Oled täna veidi pinges ning kipud pisiasju ületähtsustama. Võimalik, et tunned piinlikkust, kui sulle veidi rohkem tähelepanu pööratakse.
SÕNN – Ole täna ettevaatlik oma rahaasjades. Võimalikud on arusaamatused ning üksteisest möödarääkimine.
KAKSIKUD – Sa pole täna eriti seltskondlikus meeleolus. Võid jätta endast õnnetu ja masendunud inimese mulje, ehkki tegelikult sa seda ei pruugi olla.
VÄHK – Aktiviseeruvad seksuaalse alatooniga meeleolud. Ole valmis, et sinu poole pöördutakse romantilises ja kirglikus meeleolus.
LÕVI – Püüa täna elust rohkem mõnu tunda. Hea aeg unustada minevikus toimunud möödalaskmised ning asuda elama oma elu just nüüd ja praegu.
NEITSI – Võimalik, et saad täna ootamatult tunnustuse osaliseks. Samuti võivad paraneda rahaasjad. Ettevaatlik peaksid olema aga liigse söömisega.
KAALUD – Tänane päev võib tuua sulle kokkupuuteid inimesega, kes ei ole enda vastu eriti aus, kuid mille sina siiski läbi näed.
SKORPION – Võimalik, et sinuni jõuab täna informatsioon, mille põhjal saad väärtuslikke järeldusi teha. Tõenäoliselt teadvustad endale vägagi huvitavaid asju.
AMBUR – Kipud täna veidi väljakutsuvalt käituma ning sellega inimestes ambitsioone tekitama. Satud kergesti vaidlusesse või lihtsalt provotseerid kedagi.
KALJUKITS – Võid sattuda seltskonda, kus sa end eriti oodatuna ei tunne. Tegutse vastavalt oma sisetundele.
VEEVALAJA – Võimalik, et sul tuleb täna ootamatu inspiratsioonipuhang ning hakkad eneselegi ootamatult midagi kirjutama.
KALAD – Kaldud täna olema teiste inimeste suhtes veidi hoolimatu.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 77 korda, sh täna 1)