Horoskoop

JÄÄR – Kipud oma tegemisi viimasele minutile jätma ja see võib põhjustada mõttetuid lisakulutusi. Katsu olla tähelepanelikum ja jälgi ennast teadlikult.
SÕNN – Täna on hea päev suhtlemiseks. Suudad ennast väga sundimatult ja vabalt väljendada ning see inspireerib ka teisi sinu ümber vabamalt olema.
KAKSIKUD – Täna on soodne aeg kõikvõimalikuks individuaalseks tegevuseks. Koostöö teistega on veidi raskendatud.
VÄHK – Sinu käitumine ja meeleolud on täna ettearvamatud. Oled ka iseendale mõistatuseks, kuna sul on raskusi oma tegelike soovide mõistmisega.
LÕVI – Tänane päev võib tuua intriige ja kõikvõimalikke vastuolusid. Püüa käituda ettevaatlikult, väldi emotsioonipurskeid.
NEITSI – Saad täna üle oma vanadest piirangutest ja asjadest, mis sind siiani ängistanud on. Eneselegi ootamatult võid hakkama saada eneseületamisega.
KAALUD – Täna valitsevad kirglikud energiad. Sinu seksuaalsus on praegu suurem kui tavaliselt. Samas on oht sattuda armukadedusest tulenevatesse tülidesse.
SKORPION – Naudid täna kõikvõimalikke seiklusi. Sa ise lausa otsid neid ja püüad oma elu huvitavamaks teha.
AMBUR – Ootad täna oma kaaslastelt rohkem tähelepanu ja imetlust kui tavaliselt. Võimalik, et tunned ennast teistest tähtsama ja olulisemana.
KALJUKITS – Võimalik, et tunned täna suurenenud vajadust seltskonna järele enda ümber.
VEEVALAJA – Oled täna tavalisest enesekindlam ja samas ka iseteadlikum. Kipud teisi enda ümber kamandama ja kontrollima.
KALAD – Tunned täna soovi astuda välja oma argielust ning teha igapäevasele rutiinile midagi täiesti vastupidist.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 65 korda, sh täna 1)