Horoskoop

JÄÄR – Sind köidavad originaalsed ja veidi äärmuslikud asjad. Oled rõõmuga valmis proovima midagi uut, kuid see uus peab olema ekstreemne.
SÕNN – Täna võib sul tekkida raskusi otsustamisel. Parema meelega jätaksid vastutuse kaaslaste kanda.
KAKSIKUD – Võimalik, et satud täna võimuvõitlusse ning püüad end iga hinna eest maksma panna. Püüa siiski asja mitte liiga tõsiselt võtta, jää iseendaks.
VÄHK – Võid kokku puutuda inimestega, kes sind alt veavad. Kui pead midagi suuremat korraldama, pöördu abi saamiseks nende poole, keda hästi tunned.
LÕVI – Hea aeg lõpetada pooleliolevaid töid. Ole samas valmis võtma vastutust mingis ootamatus situatsioonis.
NEITSI – Kipud täna olema kooner mitte ainult teiste suhtes, vaid eelkõige just iseenda suhtes. Võiksid siiski endale mõne meeldiva ja maitsva asjakese lubada.
KAALUD – Võid kokku puutuda inimestega, kes on võimuahned ja halastamatud. Ära lase end nurka suruda.
SKORPION – Kipud suud pruukima valel ajal ja vales kohas. Teed seda üsna salvaval ja teravmeelsel moel ning peletad sellega inimesed enda ümbert.
AMBUR – Kaldud olema hooletu. Võid tahtmatult oma kaaslasi alt vedada ja sellega suurt segadust tekitada. Soodne aeg loominguliseks tegevuseks.
KALJUKITS – Oled energiline nii tegudes kui sõnades. Kui sa ei saa oma energiat rakendada, on oht inimestega tülli minna.
VEEVALAJA – Peaksid usaldama vaid iseennast. Pole mõtet loota, et keegi sinu eest midagi ära tegema hakkab.
KALAD – Puutud kokku inimestega, kes on pealtnäha leebed, kuid hauvad ambitsioonikaid salaplaane.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 83 korda, sh täna 1)