Muhusse tuleb kolm uut tasemel tenniseväljakut (1)

PILDIL: Rene Busch koos omanimelise kooli mängija Carl-Bret Parkoga. Taustal on ehitusejärgus kolm kunstmuruväljakut paar nädalat tagasi. Foto: erakogu

MTÜ Spordiklubi TC 2000 sai eurotoetust, et rajada sel suvel Muhus Tamse külas kolm tenniseväljakut.

Ehitustööd juba käivad ja kolmest saviliivaväljakust saavad kunstmurukattega tenniseväljakud. Projekti eestvedaja, omanimelise tennisekooli looja ja treener Rene Busch ütles Saarte Häälele, et ehitamine on täie hooga käinud juba pea kuu aega ja juuli lõpuks loodetakse väljakud valmis saada.
“Aluspinnas on valmis ja ootab katte pealelaadimist,” sõnas Busch. Praegu kasutatakse tennisemänguks kahte väljakut, pärast kolme väljaku ümbertegemist on spordikompleksis kokku viis korralikku tenniseväljakut. Kolme saviliivaväljaku ümbertegemine kunstmurukattega väljakuteks on Buschi sõnul oluline, et pikendada spordihooaega.

Kolme tenniseväljaku rekonstrueerimine on aga ainult üks osa üldprojektist. “Tegelikult on projektis nii jalgpalliväljaku, kergejõustikustaadioni, korvpalliväljaku kui ka klubihoone rajamine.” Kui ka järgmises taotlusvoorus euroraha saadakse, siis on projekti järgmine etapp ehitada klubihoone, mis on mõeldud kahekümnele inimesele lastelaagrite korraldamiseks ja majutusteenuse pakkumiseks.

Spordiklubi TC 2000 omanik on Rene Buschi tennisekool. Selle kooli looja, treener ja direktor on Rene Busch. Spordiklubi sai Leaderi programmilt toetust 33 646 eurot, mis katab poole kulutustest. “50% on eurotoetust ja 50% on omafinantseering,” täpsustas Busch.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 793 korda, sh täna 1)