Horoskoop

JÄÄR – Võimalik, et satud täna olukorda, kus pead kasutama n-ö varuvarianti. Juhul kui see sul muidugi olemas on. Püüa hoolikalt kontrollida oma emotsioone.
SÕNN – Positiivsete mõjudega päev. Sinu mõtted on väga lennukad. Tunned ootamatut inspiratsioonilainet, mis annab sulle motivatsiooni edasi tegutseda.
KAKSIKUD – Kipud olema inimestega veidi upsakas ja üleolev. Sul on raske tunnistada, et ka teistel võib häid omadusi olla.
VÄHK – Tänu oma otsekohesusele suudad täna vabaneda inimestest, kellega sul pole huvitav ega arendav suhelda. Väldid mõttetut loba teadlikult.
LÕVI – Täna on hea päev raha kulutamiseks või kingituste tegemiseks. Oled loomingulisem kui tavaliselt ja oskad ka lihtsatest asjadest teha midagi huvitavat.
NEITSI – Võimalik, et puutud täna kokku kadedusega. Oled tavalisest umbusklikum ja eeldad inimestest pigem halba kui head.
KAALUD – Kipud täna veidi pinges ja endassetõmbunud olema. Sul võib esineda seedehäireid. Väldi kindlasti alkoholi!
SKORPION – Täna kerkib esile mõni minevikuga seotud probleem. Puutud kokku isikutega, kes on sinu elus kunagi tähtsat rolli mänginud.
AMBUR – Täna kipuvad tegemata asjad kuhjuma ning see tekitab väsimust ja tujulangust. Liigu edasi sammhaaval.
KALJUKITS – Võid saada ootamatuid pakkumisi või sattuda mingil moel avalikkuse ette. Aktiviseeruvad sinu esinejaomadused.
VEEVALAJA – Tõenäoliselt oodatakse sinult täna pigem vaikivat nõusolekut kui revolutsioonilist maailmaparandamist. Ole valmis kuulama teiste muresid.
KALAD – Tunned soovi oma tujusid välja näidata. Oled valmis avalikustama asju, mida oled siiani endasse surunud.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 72 korda, sh täna 1)