Horoskoop

JÄÄR –  Hea päev meelelahutuslikuks väljasõiduks. Võimalik, et puutud kokku eksootiliste religioonide või muude alternatiivsete ilmingutega.
SÕNN – Täna tõusevad esile sinu suhted ema ja isa ning sugulastega. Kui sul on jäänud midagi klaarimata, siis oleks just nüüd sobiv aeg sellega tegeleda.
KAKSIKUD – Täna liigub info kiiremini kui tavaliselt. Sinu mõistus on üsna aktiivne ja mälu parem kui tavaliselt, seetõttu võid õppida midagi uut.
VÄHK – Mõjud igati veenva ja usaldusväärsena. Hea aeg igasuguseks koostööks ja suhtlemist nõudvaks tegevuseks.
LÕVI – Oled täna tavalisest hajameelsem. Väldi dokumentide vormistamist ja finantstehinguid. Samuti ole ettevaatlik alkoholiga.
NEITSI – Täna oleks sul targem pigem tahaplaanile jääda. Vaata hoolega, kellele mida räägid. Sinu sõnu võidakse hiljem kurjasti ära kasutada.
KAALUD – Oled täna liiga tundlik ja häiritud asjaoludest, mis sind otseselt ei puudutagi. Lase julgesti lahti sellest, mida sa tegelikult ei vaja.
SKORPION –  Kipud oma tahtmist läbi suruma ka seal, kus sind eriti tõsiselt ei võeta. Säilita väärikus ja ole tagasihoidlikum.
AMBUR – Oled pealiskaudne ja kipud kergekäeliselt lubadusi andma. Samas on hea aeg lõõgastuda ja end välja lülitada.
KALJUKITS – Võib juhtuda, et satud olukorda, kus pead paremaks valetada oma lähedastele selleks, et neile mitte haiget teha.
VEEVALAJA – Täna kukuvad hästi välja eelkõige kodused tööd. Sobiv aeg alustada remonti, parandada katki läinud asju või teha suurpuhastust.
KALAD – Kui sa oled siiani pigem omaette hoidnud ja erakuna elanud, siis nüüd aktiviseerub soov suhelda.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 60 korda, sh täna 1)