Horoskoop

JÄÄR –  Vaata tähelepanelikult ringi ja tegele vaid sellega, mis on sulle esmatähtis. Ära lase teistel sinu elu korraldama hakata. Rohkem enesekindlust!
SÕNN – Üldiselt saad täna inimestega hästi läbi. Samas kipud olema ülitundlik kõikvõimalike märkuste suhtes. Väldi ülekuumenemist emotsionaalses vallas.
KAKSIKUD – Satud olukorda, mis paneb sind enesega tööd tegema. Oled sihikindel ja liigud teadlikult eesmärkide poole.
VÄHK – Oled täna ülitundlik kriitika suhtes ja võid sattuda suuremasse sõnasõtta. Üritad tulihingeliselt kaitsta oma seisukohti. Püüa säilitada väärikus!
LÕVI – Tänased ettevõtmised kipuvad takerduma isegi siis, kui oled endast parima andnud. Ära arvesta inimeste lubadustega.
NEITSI – Võimalikud on ootamatud ettepanekud. Võta vastu võimalus end proovile panna ja suhtle huvitavate inimestega.
KAALUD – Täna peaksid püüdma olla tähelepanelik olukordades, kus pead langetama tähtsaid otsuseid.
SKORPION –  Võid tunda end täna tõrjutuna. Seltskonnaelu ei taha sugugi sujuda. Samas on aga hea aeg enesevaatlusteks ja intellektuaalseks tegevuseks.
AMBUR – Täna suureneb huvi psühholoogia, filosoofia või muude inimese olemust uurivate teaduste vastu.
KALJUKITS – Tõenäoliselt puutud kokku sündmustega, millest pole võimalik lihtsalt mõistusega aru saada. Usalda oma vaistu.
VEEVALAJA – Pingevaba ja harmooniline päev. Tunned, et sinu seljatagune on kindlustatud.Sind toetavad inimesed, kellest sa seda oodanud poleks.
KALAD – Peaksid olema ettevaatlik konkurentidega. Võimalik, et keegi püüab sinu kavatsusi ja plaane välja uurida ebaausal teel.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 71 korda, sh täna 1)