Tennisetihe nädalavahetus

Möödunud nädalavahetus oli meie harrastusmängijatele väga võistlusrohke. Juba neljandat korda peeti naiste tenniseturniiri Saaremaa Kadakas, kus osalevad mängijad, kellel vanust 35+.

Sel aastal oli rekordarv osavõtjaid ja seda tänu heale korraldusele ja õhkkonnale, mis meie turniiri saadab. Rõõm on tõdeda, et igal aastal lisandub osalejate hulka rohkelt uusi harrastusmängijaid, kes saavad siit kaasa palju positiivseid emotsioone.

Naiste üksikmängus viis kadakast võidukarika mandrile Jaanika Ots, kes alistas finaalis Moonika Vetevoolu. III–IV koha selgitasid omavahel kohalikud mängijad Maire Leedo ja Ilme Alt. Võitjana väljus sellest kohtumisest Maire Leedo.
Rohkelt osalejaid – 15 paari – oli naiste paarismängus. Parimaks paariks osutusid Kristel Vähejaus ja Gajane Filantšuk Tallinnast.

Pärast Saaremaa Kadaka naisteturniiri anti väljakud üle 4-etapilisele võistlussarjale MIXTUUR.
Üle pika aja toimus üks etapp taas Saaremaal. Mängitakse segapaarismängu ja võistlus toimub kahes liigas.
Kõrgemas liigas tulid võitjateks Maria Adamson-Markko Sojonen, II koha saavutasid Kristjan ja Tiina Pakk ja III kohale tulid Kristiin Mets ja Risto Tralla.

II liigas kuulusid esikoha punktid Aivi Augale ja Andre Sõrmele, kes finaalis alistasid paari Annely Laur-Kurmo Annus.
Kokkuvõttes võib öelda, et tennist jagus igal tasemel mängijatele ja positiivseid elamusi said nii mängijad kui ka pealtvaatajad.

Aivi Auga
võistluste organiseerija ja peakohtunik

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 816 korda, sh täna 1)