Horoskoop

JÄÄR –  Hea päev teatri või mõne muu kultuuriasutuse külastamiseks. Igatsed pidulikku ja kaunist keskkonda ning viisakaid inimesi enda ümber.
SÕNN – Tänased energiad nõuavad sinult iseseisvat ja küpset ellusuhtumist. Püüa ka rasketes olukordades kainet mõistust säilitada!
KAKSIKUD – Tänased planeediseisud võivad kaasa tuua lühiajalisi, ent tugevaid pingeid ja võimuvõitlust. Ürita vältida rahvarohkeid paiku.
VÄHK – Tunned tungivat vajadust suhelda. Oma avameelsuses kipud rääkima suvalistele inimestele väga isiklikest asjadest.
LÕVI – Oled julgem ja lõbusam kui tavaliselt. Samas võid liiga ülemeelikuks minnes hiljem kahetseda. Püüa veidi tasakaalukam olla.
NEITSI – Võid oma kompromissitu otsekohesusega muutuda paljude inimeste jaoks hirmutavaks ja isegi vastumeelseks, kuna karmi tõde tavaliselt välditakse.
KAALUD – Täna on tõenäoliselt see päev, mil seni ebaselged asjad saavad lahenduse. Hindad olukorda realistlikumalt ja kainemalt kui tavaliselt.
SKORPION – Pööra tähelepanu oma kohustustele ja antud lubadustele. Hea aeg töötegemiseks.
AMBUR – Võimalik, et puutud täna kokku rahaprobleemide ja silmakirjalikkusega. Jää oma põhimõtetele kindlaks.
KALJUKITS – Suurenenud vajadus turvatunde järele. Tähtsale kohale tõuseb kodu ja kõik sellega seonduv.
VEEVALAJA – Võimalik, et sul on raskusi tunnete väljendamisega ja vahest kipud isegi enese eest midagi varjama. Saa oma hirmudest ja kompleksidest üle!
KALAD – Oled seltskondlik, kuid samas kipud kõigega veidi liialdama. Sinu kohatud ja taktitundetud kommentaarid võivad inimesi solvata.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 66 korda, sh täna 1)