Saare tüdruk TLÜ üliõpilasesinduse esimeheks (4)

Saare tüdruk TLÜ üliõpilasesinduse esimeheks6. juunil valiti Tallinna ülikooli (TLÜ) üliõpilaskonnale uus juhatus, mille esimeheks sai Saaremaa tüdruk Reet Sillavee (fotol).

Reet Sillavee on Saaremaa ühisgümnaasiumi vilistlane, kes läks TLÜ-sse pedagoogikat õppima. “Olin Saaremaa ühisgümnaasiumi õpilasesinduse juht kaks aastat ja siis läksin Tallinna ülikooli. Mind valiti kursusevanemaks ja astusin kohe ka nõukogu liikmeks. Seejärel olin teisel aastal pool aastat veel tegevjuht ja teisel semestril üliõpilasnõukogu esimees.”
Sel aastal oli Reet Sillavee vahetusüliõpilasena Küprosel. “Väga teistsugune ja silmaringi avardav,” nentis ta, lisades, et puhkas ülikooli teisest aastast välja ning sai inspiratsiooni ja motivatsiooni edasi tegutseda.
Üliõpilaskonna juhina peab Sillavee väga oluliseks tõsta üliõpilaste aktiivsust ja samuti meie-tunde tekitamist. “TLÜ on seda nägu, mis nägu on tema üliõpilased.”

Oma tulevikuplaanidest Reet Sillavee praegu pikemalt ei räägi, kuid ta ei välista ka naasmist Saaremaale. “Kodu on mulle väga oluline ja see, kust ma tulen, on väga tähtis selle juures, kes ma praegu olen ja mida ma teen.”

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 334 korda, sh täna 1)