Horoskoop

JÄÄR – Kipud tegutsema enne, kui mõelda jõuad. Tänu kiirele reaktsioonile võid uisapäisa tehtud otsustest tingitud probleemidest terve nahaga välja tulla.
SÕNN – Täna on suurenenud su õiglustunne ja võitlusvaim. Sa ei suuda jääda ükskõikseks, kui näed, et keegi kuskil midagi valesti teeb, ja astud vahele.
KAKSIKUD – Tunnetad täna nagu mingisugust vabanemist. Hea aeg muudatuste tegemiseks oma elus ja millegi uue õppimiseks.
VÄHK – Omad head ülevaadet plaanidest, kuid reaalseid ja praktilisi tulemusi saad vaid siis, kui oskad oma plaane ka selgitada.
LÕVI – Täna on hea päev tegutsemiseks. Alustatud ettevõtmised saavad hoo sisse ja annavad sulle palju uusi võimalusi. Ole avatud ja suhtle!
NEITSI – Kaldud veidi ebaausaid ja alatuid võtteid kasutama, et oma tahtmist saada. Samas valitseb oht ka ise petta saada.
KAALUD – Täna võidakse sulle pakkuda ametikõrgendust või paremat tööd ja suuremat palka. Võta vastu, mida pakutakse!
SKORPION – Oled täna kergemini ärrituv kui muidu ning võid seetõttu inimestega kergesti tülli pöörata. Suhtu pingelistesse olukordadesse pigem huumoriga.
AMBUR – Pööra suuremat tähelepanu sellele, mida kaaslased sulle räägivad või soovitavad. Ära alahinda oma partneri mõtteid ja tõekspidamisi!
KALJUKITS – Inimestega suheldes saavutad häid tulemusi eelkõige siis, kui väljendad end rahulikult ja delikaatselt.
VEEVALAJA – Võimalik, et saad ahvatlevaid ja esmapilgul süütuid pakkumisi, kuid enne otsuse langetamist vaata hoolikalt üle kõik plussid ja miinused.
KALAD – Hea päev tegelemaks füüsilist jõudu vajavate asjadega. Sinna alla võib kuuluda ka remont või koristamine.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 88 korda, sh täna 1)