Kuhu minna

KOLMAPÄEV, 13. juuni

KINO
Divas kl 18 “Lahingulaev”. Alla 12-a mittesoovitatav. Pilet 4 €.

KONTSERT
Arensburgi hotelli Päikeseterrassil kl 20 James Werts ja Michael Jacksoni orkester. Michael Jacksoni orkestri nime all astuvad üles: James Werts – vokaal, Andrus Rannaääre – klahvpillid, Ivo Lille – saksofon, Rene Sepalaan – fagott, Joosep Kõrvits – tšello. Kava koosneb Michael Jacksoni tuntud lauludest, mille on omapärasele koosseisule seadnud Andrus Rannaääre ja Ivo Lille. Arranžeeringud asetavad Jacksoni laulud erinevatesse ajastutesse ja stiilidesse. Kõike seda värvib James Wertsi suurepärane hääl. Pileti hind eelmüügis 13 eurot ja kohapeal kontserdi toimumise päeval 15 eurot. Lisainfo, piletite ostmine ja laudade broneerimine tel 45 24 707 ja restoran@arensburg.ee.

SPORT
Kuressaares Musumänniku vastas kergliiklusteel kl 18–20 tervisespordisarja “Liikudes tervemaks” XXI etapp “Tund kergliiklusteel”. Nõuandeid jagavad Jaanus Ritson Eesti rulluisuliidust ja Tõnis Tali Rullikoolist. Meelis Juhandi Kuressaare politseijaoskonnast annab ülevaate liiklusreeglitest kergliiklusteel. Toimub ühisuisutamine ja kõigil huvilistel on võimalik juhendajatele küsimusi esitada.

TANTS
Divas Viva La Diva. DJ Peeter Kukk.

 

NELJAPÄEV, 14. juuni

KINO
Divas kl 18 ulmefilm “Lahingulaev”. Alla 12-a mittesoovitatav. Pilet 4 €.

TEATER
Kärla rahvamajas kl 20 Kärla valla näiteringi 1. esietendus “Mats von Kartohvel”. Pilet 3 €, müügil enne etendust kohapeal.
Kuressaare linnateatris kl 19 “OTMA – Nikolai II tütred”. OTMA on koondnimi, mida kasutasid enda kohta Vene impeeriumi viimase tsaari tütred, suurvürstitarid Olga, Tatjana, Maria ja Anastassia. Ameerika kaasaegse autori K. M. Ryani draama on ajalool põhinev väljamõeldud lugu nelja suurvürstitari lühikeseks jäänud elu viimastest nädalatest, mil nad otsivad vastuseid enda jaoks tähtsatele küsimustele. Kuidas suhtuda oma minevikku, oma päritollu? Millised on pääsemislootused? Millest leida tuge, kui usk on kõikuma löönud? Kas armastus närbub, kui ta proovile pannakse? See on lugu oma saatusega silmitsi olemisest, selle trotsimisest, sellega leppimisest. Lavastaja Heiti Pakk. Kunstnik Kaili Viidas. Mängivad: Karin Tammaru, Marika Barabanštšikova, Karin Rask, Piret Laurimaa, Peeter Tammearu. Piletid hinnaga 10/8 € müügil Piletimaailma müügipunktides.

ÜRITUS
Veski trahteri õuel kl 19 rahvakultuuriõhtu. Naisrühm Ritsikas koos naiskooriga Piret. Õhtu on mõeldud kogu perele.

TANTS
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Sissepääs tasuta.
Divas Hello! Summer! DJ Kallaste.

SPORT
Kuressaare tennisekeskuses 16. juunini naiste tenniseturniir Saaremaa Kadakas 2012.
Lihulinna lähistel orienteerumisneljapäevak. Stardipaika juhatav viit on Mustjala teel. Start avatud kl 16–18.30. Neljapäevaku korraldavad Mart ja Vello Aru.
Nasva staadionil kl 19–20.30 Saarte Investeering – Saaremaa 2012 meistrivõistlused meeste jalgpallis: Kaarma VC vs. Orissaare.
Saare Golfis Saaremaa Tour VII osavõistlus.

 

ÜRITUSE EELTEADE

Reedel, 15. juunil kl 19 annab Kuressaare pargi kõlakojas ainulaadse autorikontserdi “Odessa mälestused” maestro Raimonds Pauls. Kontserdi lõpuosas esitab Anne Veski valiku maestro tuntumatest hittidest. Tegemist on Raimonds Paulsi ja Anne Veski esmakordse kohtumisega kontserdilaval. Kontserdipiletid müügil Piletilevis. Lisaks võimalik broneerida kohti kuursaali terrassile mugavamaks kontserdinautimiseks: lisainfo 55 41 067 ja info@kuressaarekuursaal.ee.

Laupäeval, 16. juunil kl 17 ZurraMurra terrassil Vinüülika picnic vol. 1. Selle suve retropidude sarja esimene kogunemine: muru, paadid, söök, jook ja ainult vinüülid! Haara kaasa oma piknikutekk, pere, sõbrad ja vinüülid! Ajame juttu ja kuulame head retrohõngulist muusikat. Plaate keerutavad erinevad DJ-d.

Teisipäeval, 19. juunil kl 15–20, 20. juunil kl 13–18 ja 21. juunil kl 8–12 oodatakse Kuressaare kultuurikeskuses (Tallinna 6) nii uusi kui ka püsidoonoreid verd loovutama.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 163 korda, sh täna 1)