Teie arvamus, palun: Millised on teie tänavused puhkuseplaanid?

Millised on teie tänavused puhkuseplaanid?Allan Püssa Kuressaarest:
Ma ei saagi suvel puhata. Käin ülelahe tööl, teen kalevipoega ja suvisest puhkusest ei tule midagi välja. Jaanipäeval tulen ikka Eestisse – siis saan ehk pisut puhata – ja jõulude ajal. Mul on talvine puhkus – pean jõulusid Eestis.

Valve Koov Pihtla vallast:
Pensionäril on kogu aeg puhkus. Eks teen koduseid töid, rohkem ei midagi. Ringi käin vähe – õdedel ja sõpradel sünnipäeval. Saaremaalt ära ma ei käi. Millal viimati käisin, ei mäleta, ammu.

Merilin Raud Tartust:
Kuna ma ei ole Saaremaalt pärit, siis plaanin juulikuus Saaremaale tulla. Abikaasa suguvõsa on kõik Saaremaalt pärit. Puhkuse ajal oleme sugulaste juures, sõidame ringi. Lisaks muudele puhkamisvõimalustele püüame igal suvel ka Saaremaale tulla. Kuna reisime lastega, siis nad tahavad kindlasti ära käia Kuressaare linnuses, Kaali kraatri ja    Angla tuulikute juures, Panga pangal. Hea, kui tekib ka uusi asju juurde – muidu hakkab endal igav, kui kogu aeg samu kohti külastad.

Kalev Lõuk Pihtla vallast:
Puhkan kogu aeg, iga päev. Olen ju pensionär üsna tükk aga juba. Teen koduseid töid, vahel rändame ka. Viimati sai käidud pealinnas. Eks see pikk puhkus – pensionäripõli – viletsavõitu ole, raha ikka napib.

Kaia Raet Kaarma vallast:
Mul on juba poolteist aastat puhkus olnud – olen lapsega kodus olnud. Nüüd mõtlen tööle minna – kaua ma ikka puhkan. Tegelikult seda lapsepuhkust puhkuseks nimetada ei saa. Pealegi läheb see nii kähku, et ei saa arugi. Kui aga päris suvepuhkus on, siis teen tavaliselt väikese reisi mandrile, lähen sugulastele külla, teen koduseid tegemisi, nokitsen aias.

Tiit Kaasik Pihtla vallast Masa külast:
Ei puhka tänavu, kuna vahetasin hiljuti töökohta. Tavaliselt teen puhkuse ajal kodus tööd. Kui reisin, siis perega Eestis. Eestis on ju uskumatult ilusaid avastamata paiku. Enda jaoks käisin viimati avastamas Viljandit ja Lõuna-Eestit.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 342 korda, sh täna 1)