Kuhu minna

Neljapäev, 7. mai

KINO

Divas kl 15.30 ja kl 18.30 ulmepõnevik “Tasujad”. Alla 12-a mittesoovitatav. Pilet 4 €.

KONTSERT

Kuressaare kultuurikeskuses kl 18 Saare maakonna keskraamatukogu-Kuressaare konverentsikeskuse 10. sünnipäeva kontsert “Väike sünnipäevakontsert”.  

Esinevad Janne Ševtšenko, Villu Veski ja Tiit Kalluste. Meeleolukas kontsert viisidest, mis tulevad Ladina-Ameerikast ringiga Eestisse. Janne fantastilisele esitusele, kommentaaridele ja lavalisele liikumisele lisab Villu põnevad pajatused oma ja Tiidu reisidest Argentiinasse ja mujale. Kavas Antonin Dvořáki, Geranimo Gimenezi, Manuel de Falla, Astor Piazzolla, Raimond Valgre, Georges Gershwini, John Harold Kanderi ja Louis Armstrongi heliloomingut. Piletid 5 € ja õpilastele 3 €.

NÄITUS

Orissaares Soneburgi kohvikus kolme Limbaži kunstniku maalid. Näitusel on väljas kuusteist maali Aivars Romanovskiselt (s 1947), neli maali Juris Bindemaniselt (s 1952) jal neli Harijs Medniselt (s 1936). Kõik kolm kunstnikku kuulub Limbaži kunstnike ühendusse ning neile kõigile on see juba teine grupinäitusel ülesastumine meie maakonnas – eelmine oli 2009. aastal Kuressaare linnuse keldrikorruse näitusesaalis.

ÜRITUS

Kuressaare linnuse taga platsil kl 16 ja kl 19 Tsirkusetuur. Ameerika surmaratas, džigitid hobustel, žonglöörid, Reini ratas, imeline mustkunst, akrobaadid, armsad loomad ja sõbralikud klounid. Piletid alates 7 eurost.

Aste klubis kl 18 Kaarma valla parimate õpilaste vastuvõtt.

TANTS

Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Sissepääs tasuta.

SPORT

Ürus (viit Üru-Pidula teel) orienteerumisneljapäevak. Rada avatud kl 16.30–18. Korraldavad Priit Laes ja Taavi Randmaa. Info: Saaremaa orienteerumisklubi.

 

Reede, 8. juuni

KINO

Divas kl 18 ulmepõnevik “Lahingulaev”. Alla 12-a mittesoovitatav. Pilet 4 €.

NÄITUS

Kuressaare kultuurikeskuses kl 16 avatakse soome ja eesti pressifotograafide ühisnäitus “Soome eile, Eesti täna / Suomi eilen, Viro tänään.”

Soome fotograafide näitus koosneb kolmest osast: ajalehe Helsingin Sanomat legendaarsete pressifotograafide fotod; Wille Laitila, Hannu Lindroosi, Pentti Koskineni, Jarmo Matilaineni ja Martti Peltoneni fotod ja ajalehe Ilta Sanomat 80. juubeli näituse fotod. Eestlastelt on näitusel võistluse Pressifoto 2011 parimad fotod. Võistluse korraldaja on Eesti pressifotograafide liit (EPFL). Näitus jääb avatuks 6. juulini.

KONTSERT

Kuressaare kuursaalis kl 20 kitarrist Andre Maakeri soolokontsert. Sel suveõhtul kõlab rannakuurorti hästi sobiv tõeline evergreen-klassika akustilisel kitarril. Märksõnadeks Elvis Presley, Edith Piaf, Louis Armstrong, Frank Sinatra, Charlie Chaplin, Raimond Valgre, The Beatles jt. Ja loomulikult hea seltskond ja maitsev toit! Pilet 5 € kohapealt. Laudade broneerimine telefonil 45 39 749.

Kuressaare piiskopilinnuses Kuressaare vanamuusikafestival.

Kl 18 festivali avakontsert “Kohtumine renessanssmuusikaga” ja kl 19 järgneb kontsert “Mängime barokki I”.

Sissepääs muuseumipiletiga. Täiskasvanule 5 eurot, õpilasele 2.50.

ÜRITUS
Kuressaare linnuse taga platsil
kl 16 ja kl 19 Tsirkusetuur. Ameerika surmaratas, džigitid hobustel, žonglöörid, Reini ratas, imeline mustkunst, akrobaadid, armsad loomad ja sõbralikud klounid. Piletid alates 7 eurost.

Muhu restoranis mõnus karmoskamuusika õhtu, kus astuvad üles Meelis Mereäär ja ansambel Lõõtsmoorikud. Lisaks kohalikele karmoskamängjatele on kohal ka Lõõtsamehed Valjalast. Algus kl 20.30 ja pilet on seekord üle 40-aastastele 2 € ja teistele 3 €.

Kihelkonna rahvamajas kl 19 Kihelkonna rahvamaja sünnipäevakontsert. Jalakeerutuseks mängib ansambel Loodetuul. Lauakatmise eest hoolitseb iga laudkond ise. Pidu on tasuta. Info 51 65 916.

TANTS

Divas Feel the sound. Uus suvine ürituste sari. Silmailu pakuvad seksikad tantsijannad. DJ K. Lillimägi.

Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper.

Club Privilege’is Privilege’i sünnipäev koos ansambliga 2 Quick Start.

Kapteni kõrtsis ansambel Kontrast.

 

SPORT

Kuressaare sadamas (Tori abajas) kl 12 purjetamise algõppe tutvustamine. Oodatud on nii lapsed kui ka lapsevanemad. Oodatud on noored vanuses 7–12 eluaastat.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 126 korda, sh täna 1)