Kaire Kiil asus ametisse (9)

Kaire Kiil asus ametisse

UUES AMETIS: Tänasest Kallemäe kooli direktorina töötav Kaire Kiil loodab, et ta suudab koos teiste kooli töötajatega täita nii laste kui ka lastevanemate ootused Kallemäe kooli ja ka selle Kuressaare filiaali suhtes. Foto: Tõnu Veldre

Täna alustab Kallemäe kooli direktorina tööd eile veel Kuressaare väikelastekodu juhtinud Kaire Kiil.

Kõigepealt tahab Kiil koos kooli personaliga üle vaadata tegemist vajavad asjad ja siis otsustada, mis järjekorras pihta hakata. “Kindlasti tahavad nii õpetajad kui teised kooli töötajad teada, kuidas koolielu sügisest edasi läheb,” tähendas ta.

Küsimusele, mis tunnetega ta lahkus Kuressaare väikelastekodu direktori kohalt, vastas Kiil, et loomulikult oli kahju lahkuda. “Olin küll ainult poolteist aastat seal, aga see on aeg, mil just jõuad kõiki inimesi tundma õppida ja millegagi alustada,” tunnistas ta. “Kindlasti ei tulnud otsus lahkuda kerge südamega, aga ma jään selle asutusega rehabilitatsiooniteenuste kaudu seotuks ka edaspidi.”

Väikelastekodus töötatud ajast peab Kiil oma suurimaks saavutuseks n-ö peresüsteemi sisseseadmist, mis tähendab seda, et töötajad teevad kõike seda, mis teeb iga suure pere ema oma kodus. “See annab võimaluse arvestada rohkem laste arvamusi ja eripära ning õpetada ka igapäevaeluga toimetulekut,” selgitas ta.

Kuressaare väikelastekodu direktori kohusetäitjana jätkab Liia Toom.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 2 694 korda, sh täna 1)