Horoskoop

JÄÄR – Võid tunda ebakindlust seoses materiaalsete asjade ja tööga. Tunned, et tahaksid palgakõrgendust, kuid ei söanda seda küsida. Pea endast rohkem lugu!
SÕNN – Võid täna liigse sisemise rahutuse tõttu ekslikult tunnetada, et sinu probleeme ei võeta piisavalt tõsiselt. Väldi asjatut solvumist.
KAKSIKUD – Sinult oodatakse täna rohkem tegusid ja vähem juttu. Püüa näidata head eeskuju, nii nakatad ka teisi oma innukusega. Lõpuks saavutad häid tulemusi.
VÄHK – Püüad end täna tasakaalus hoida. Sinu jaoks on eriti olulised harmoonilised suhted. Oskad paremini kui tavaliselt oma armastust välja näidata.
LÕVI – Kui sul tuleb täna tegeleda väga paljude asjadega korraga, siis püüa osa oma kohustusi teisele delegeerida. See kukub sul hästi välja.
NEITSI – Täna võidad hõlpsasti inimeste poolehoiu ja pälvid heakskiidu, kuid väldi uhkeks ja kõrgiks muutumist. See tõmbaks sinu maine kohe alla.
KAALUD – Tahad iga hinna eest kõigega ise hakkama saada, kuid peaksid andma ka teistele võimaluse kätt proovida isegi siis, kui neil ei õnnestu see sama sama hästi kui sinul.
SKORPION – Vaata täna hoolikalt üle kõikvõimalikud ametlikud lepingud, mis sa viimasel ajal sõlminud oled. Võimalik, et leiad mooduse tehtud vigu parandada.
AMBUR – Tunnetad täna seda, kui kiiresti aeg tegelikult liigub, ja see sunnib sind tegutsema intensiivsemalt, kui harjunud oled. Ole valmis muudatusteks!
KALJUKITS – Tunned täna soovi pühenduda oma kodule ja iseendale. Hea aeg pooleli jäänud remondi lõpetamiseks, koristamiseks ja perega suhtlemiseks.
VEEVALAJA – Võimalik, et saad täna kelletki ootamatult innustust ja inspiratsiooni. Loomingulised kanalid lähevad lahti ja kaldud unistama.
KALAD – Võimalik, et muudad mõnes tähtsas küsimuses ootamatult meelt või siis satud olukorda, kus oled kahevahel. Suhted peaksid täna harmoonilised olema.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 153 korda, sh täna 1)