Mandri ettevõtja kavandab Kuivastu maantee äärde ärihooneid (8)

Otse Kuressaare külje alla ringteest pisut Kuivastu poole kavandab Viimsist pärit ettevõtja Toomas Toomla püsti panna vähemalt kaks kolmekorruselist ärihoonet.

Mandri ettevõtja kavandab Kuivastu maantee äärde ärihooneid

Saarte Hääl on varem kirjutanud, et Kuivastu ringi äärde Roonimäe tankla kõrvale kavandab ärihooneid Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS. Selle kinnistu vahetus läheduses tahab nüüd ärihooned püsti panna Toomas Toomla, kes on Kaarma vallavalitsusele esitanud detailplaneeringu algatamise taotluse Kuivastu maantee äärde jääva Rajametsa kinnistu kohta.

“No midagi tuleb teha. Ei oskagi praegu öelda, mida täpselt, sest oleneb, millised planeerimistingimused väljastatakse, aga mingid ärihooned võiksid need ikkagi olla,” ütles Toomla. Tema sõnul ootasid nad mõnda aega, et Tallinna Kaubamaja alustaks oma plaanide teoks tegemist. “Siis oleks näha olnud, milline suund oma planeeringus võtta,” tähendas ta.

Toomas Toomla hinnangul on koht ärihoonete rajamiseks igati sobilik ning seda pole tarvis karta, et teeäärsed männid kõik seepärast maha võetakse. “Keegi ei planeeri seda männitukka ära rikkuda, sinna mändide alla sobiks selline ärimaja küll,” arvas Toomla.

Kaarma abivallavanem Urmas Sepp tõdes, et praeguse seisuga pole vallal detailplaneeringu kohta midagi rohkemat öelda, kuna esialgu on esitatud vaid planeeringu algatamise taotlus. “Hakkame alles tingimusi kokku panema,” sõnas Sepp.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 2 962 korda, sh täna 1)