Horoskoop

JÄÄR – Nüüd on tähtsaim kodu ja kõik sellega seonduv. Pead väga tähtsaks oma privaatsust ja püüad luua turvalise ja hubase keskkonna.
SÕNN – Kipud täna olema valel ajal vales kohas ning seetõttu võid kuulda midagi sellist, mis tegelikult pole sinu kõrvadele mõeldud. Varguste oht!
KAKSIKUD – Kui sulle pakutakse täna võimalust mõneks huvitavaks seikluseks, siis võta see julgesti vastu. Ela elu täiel rinnal ja naudi  head seltskonda.
VÄHK – Nüüd oleks soovitatav end kokku võtta ja hakata rohkem tegelema oma vajaduste ja huvidega. Ära kurna ennast tööga!
LÕVI – Peaksid rohkem tähelepanu pöörama oma teadmistele. Väldi sõnavõtte teemadel, milles sa eriti kodus pole. Parem jää tahaplaanile ja lase teistel rääkida.
NEITSI – Kipud täna liiga palju minevikust mõtlema ja seetõttu muutud kurvameelseks ja endassetõmbunuks. Sobiv päev poolikute tööde lõpetamiseks.
KAALUD – Täna võib aset leida ootamatu ja mõnus vestlus mõne hea tuttavaga. Mõjud sundimatu ja loomulikuna, mis võimaldab jõuda väga sügavate teemadeni.
SKORPION – Hea päev aktiivseks tegutsemiseks suhete vallas. Väga tõenäoliselt satud olukorda, kus pead etendama lepitaja rolli või olema tõlgiks.
AMBUR – Kerge ja meeldiv päev. Tänased suhted toovad sinu ellu armastust ja heatahtlikkust. Hea aeg kodukaunistamiseks.
KALJUKITS – Sinu suhted kaaslastega paranevad ning taastub vastastikune mõistmine ja üksmeel. Võimalik, et saad korda mõne pikka aega sassis olnud suhte.
VEEVALAJA – Täna valitsevad innukus ja reipus. Sinu energeetiline suutlikkus on üle keskmise. Hea päev aktiivseks füüsiliseks tegevuseks.
KALAD – Oled vaiksem ja tagasihoidlikum kui tavaliselt, kuid oma töös saavutad täna palju paremaid tulemusi ning need ei jää ka teistele märkamata.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 140 korda, sh täna 1)