Kuressaare Veevärgi etteotsa valiti Aivar Sõrm (8)

Kuressaare Veevärgi etteotsa valiti Aivar Sõrm

Aivar Sõrm

Läinud nädalal valis AS-i Kuressaare Veevärk nõukogu laekunud kandideerimisavalduste seast Illar Nooda asemele uue juhatuse liikme, kelleks osutus mullu SEB Kuressaare kontori juhataja kohalt koondatud Aivar Sõrm.

Veevärgi nõukogu esimees, Kuressaare abilinnapea Kalle Koov tõdes Saarte Häälega kõneledes, et nõukogu otsustas 12 kandideerinu hulgast vestlusele kutsuda viis ning kõiki viiega kahe päeva jooksul ka kohtuti.

Teemadering oli vestlusel nagu ikka. Koovi sõnul räägiti ettevõttest, inimestest ja võimalikest edasise arengu visioonidest. Kandidaatide hulgas oli tema sõnul nii finants- kui ka tehnilise kallakuga spetsialiste, kuid rohkem leidus siiski viimaseid. “Kõik head spetsialistid,” kinnitas Kalle Koov.

Nõukogu reedel toimunud koosolekul hääletas seitsmest kohal olnud nõukogu liikmest Aivar Sõrme poolt neli. “Seega otsustati panustada jätkuna ettevõtte läbiviidud tehnilisele ja tehnoloogilisele arengule ettevõtte finantsvõimekuse tõstmisse,” selgitas Koov. Heas koostöös on tema hinnangul juhatusel suur potentsiaal muuta ettevõte omanikele kasumlikuks.

Täna ametisse asuv Aivar Sõrm ise jäi valituks osutumist kommenteerides pigem tagasihoidlikuks ning palus, et talle kõigepealt sisseelamiseks aega antaks.

Kuressaare Veevärgi juhatuse teise liikmena jätkab Ain Saaremäel.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 425 korda, sh täna 1)