Pensionärid Rootsi reisilt tagasi

Pensionärid Rootsi reisilt tagasi

STOCKHOLMIS: Saaremaa pensionäride ühenduse reisiseltskond Hiina lossi ees. Arnold Lokna foto

Kolmkümmend Saaremaa pensionäri, kes naasid üleeile kolmepäevaselt laevareisilt Stockholmi, jäid pensionäride ühenduse esimehe Helga Nurmekannu sõnul väljasõiduga väga rahule.

“Eile veel mõned helistasid ja ütlesid, et oli ikka kena küll.” Ilm oli ju ilus, laev Victoria koos kõikide oma meelahutustega suurepärane, Stockholm kaunis ja suursugune.

Mõnele inimesele sellest reisiseltskonnast oli see esimene kord Rootsi pääseda, mõni polnud enne üldse väljamaal käinud.

Ja kogu see Rootsi reis tuli Saaremaa eakatele tänu Tallinkile kätte vägagi soodsalt – 65 euro eest. Pole siis ime, et algselt kümnesele seltskonnale mõeldud reis kujunes lõpuks päris suureks ekskursiooniks, millest võttis osa koguni 30 inimest.

“Meie pensionärid on tragid, nad hakkavad juba talvel raha koguma, et siis jälle üheskoos kuhugi reisima minna,” kiitis Nurmekann. Tema sõnul mõlgutavad nad juba mõtteid teha suve lõpupoole veel üks laevareis, seekord Ruhnu. “Siis, kui seal metsades mustikad ja pohlad juba valmis on. Seal pidi neid ju hirmus palju olema.”

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 81 korda, sh täna 1)