Üleskutse: Vajame pottseppa!

Üleskutse: Vajame pottseppa!

 

19. mail toimus Diva ööklubis heategevusüritus, millega kogusime raha ühele Saaremaa suurperele. Nimelt olime teiste Saarepiigadega oma eesmärgiks võtnud just selle pere aitamise, et neil oleks kodus mõnusam ja ohutu küttekolle.

Kuna Diva klubi on Saarepiiga valimiste toetaja olnud juba kaua, toimus heategevusüritus Divas ka tänavu. Õhtul esinesid Inspira tantsulapsed ja Koit Toome ning publikuks olid kutsutud Kallemäe kooli Kuressaare filiaali toimetulekuklasside õpilased ja muidugi linnarahvas.
Öösel kogusime annetusi annetuskastidesse. Enamik tulust tuli kokteilide müügist, mille ise Saarepiigadega valmistasime. Kogu õhtuga ja tänu mõne sponsori toetusele kogusime 365 eurot.

On nii hea tõdeda, et häid inimesi veel jagub. Sel õhtul saime ainult hea suhtumise osaliseks ja selle eest minu väga suur tänu Saarepiiga konkursi peakorraldajale Liis Ojasaarele, tublidele Saarepiigadele ja sponsoritele: Diva klubile, Pritsumaja Grill ja Barile, Inspirale, Saare Fotole, Fazer Geishale, Livikole, Bau-hofile, Kalla Mööblile ja Ever Lipule.
Tänu väga toetavatele inimestele oleme teinud juba suure sammu, et aidatav pere saaks soojendava ahju. Meile on pakutud ahjukive ja Bau-hofilt segu, kuid paraku ei ole me leidnud veel pottseppa, kes meie käsutuses oleva raha eest ahju valmis teeks.
Seega: kui tunnete kedagi, kes võiks aidata meil ahju valmis ehitada, ootame teie abi väga. Mulle võib kirjutada meilile: silviavalma93@gmail.com.
Veel kord minu suur tänu!

Silvia Valma
Saarepiiga 2011

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 129 korda, sh täna 1)