Superkarika võitis Torgu

Superkarika võitis Torgu

 

Neljapäeval Kuressaare linnastaadionil mängitud Saaremaa jalgpallimeistrite Superkarika mängus alistas Torgu Orissaare 2 : 1 ning võttis teist aastat järjest karika oma valdusse.

“Kuna mitmel mehel oli see hooaja esimene mäng suurel väljakul, siis andis see ka tunda. Eriti esimesel poolajal oli palju lihtsaid eksimusi,” ütles Torgu kapten Mart Undrest.
Tema sõnul oli teada, et mängust kujuneb enamjaolt võitlus keskväljal ja ründajatele proovitakse pikki palle ette toimetada. “Orissaare jättis esimesel poolajal paar võimalust kasutamata, meie teisel poolajal. Õnneks saime ühe neist teisel poolajal siiski realiseerida ja oleme 2 : 1 võiduga väga rahul,” lisas Undrest.

Orissaare kapten Andre Kuntsel ütles 73 pealtvaataja ees toimunud mängu tulemuse kohta, et Torgu oli tõesti parem ja võitis seega teenitult.
Võistkonda kuulusid: Veiko Tasa, Mart Undrest, Marion Toompuu, Mikko Undrest, Vahur Sepp, Andri Altmäe, Kermo Laus, Alari Saar, Riho Timm, Ahto Timm, Andres Lehesoo, Janek Meet ja Lauri Noot.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 34 korda, sh täna 1)