Vello Medri kinnitas oma majale tänutahvli (2)

Vello Medri kinnitas oma majale tänutahvli

TÄNU: Vello Medri on üks nendest paljudest, kes Leisi päästekomando vajalikkust väga lähedalt on tunda saanud.

Veebruari alguses ränga tuleõnnetuse üle elanud ja tulekahjus eaka ema kaotanud Leisi valla elanik Vello Medri (75) kinnitas eile oma renoveeritud elamule tammepuust tahvli tänutekstiga Leisi valla päästjatele.

Traagilise tulekahju tagajärjel haiglaravile sattunud eakas sportlik vanahärra on õnnetusest üle saamas. Oma osa on selles ka kõigil heatahtlikel inimestel. “Kui päästjad oleksid kaks minutit hiljem kohale saabunud, ei oleks siit enam midagi päästa olnud. Kutselise komando olemasolu Leisis on väga vajalik. Kahjuks seda ei mõisteta,” oli Vello Medri komando sulgemise pärast nördinud.
Majaomanik oli ülimalt tänulik nii kindlustusseltsi ametnikele kui ka renoveerimistöid teinud ehitusettevõtte meistrimeestele.

Pillikogu omanikuna kaotas ta tulekahjus mõnedki väärtuslikud muusikariistad. Peatselt loodab ta saada uue süntesaatori. Osa pille on restaureerimisel.
Tulevikuplaanidest rääkides kavatseb vanahärra koos sõbraga paari aasta pärast meritsi Gotlandile sõita. Selle jaoks soetatakse merekindel paat, millega oleks turvaline pikk merereis ette võtta.
Vello Medrile soovisid eile jõudu ja tervist ka kustutustöödel osalenud päästjad.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 174 korda, sh täna 1)