Keskerakond arvas parteist lahkunud viimaks erakonnast välja (2)

Keskerakonna esmaspäeval kogunenud juhatus arvas erakonnast välja kõik Saaremaa piirkonna liikmed, kes olid küll väljaastumisavalduse esitanud, kuid seni endiselt veel erakonna liikmete nimekirjas figureerisid. Teema tõstatas eelmisel nädalal teravalt Saarte Hääl.

Keskerakonna pressiesindaja Taavi Pukk ütles BNS-ile, et juhatuse koosolekul arvati erakonnast välja selleks soovi avaldanud Saaremaa piirkonna liikmed ning rahuldati ka teistest piirkondadest laekunud väljaastumisavaldused. Juhatuses käis teiste hulgas ka Saaremaa piirkonna uus juht Jaanika Rikko, kes andis ülevaate piirkonnas toimuvast ja tutvustas edasisi plaane.

Saarte Hääl kirjutas 4. mail, et Keskerakond ei kiirusta erakonnale väljaastumisavalduse esitanud Saaremaa keskerakondlaste nimekirjast kustutamisega ning üritab neid veenda erakonda edasi jääma.
Kokku oli väljaastunuid pea 80, ainsana olid tol hetkel erakonnast välja arvatud need liikmed, kes olid end ise ID-kaardi abil äriregistrist kustutanud.
Esimene laine väljaastujaid andis avalduse 23. märtsil Saaremaa piirkonna juhatuse koosolekul, kui pea kogu kohalik juhatus Keskerakonnast välja astus.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 43 korda, sh täna 1)